Web Tasarım

Size özel web sitesi servisleri sunuyoruz. Kapsamlı ya da minimal, kurumsal ya da bireysel tüm web tasarım çözümleri için doğru adrestesiniz.

Önce sizi dinler, ihtiyaçlarınızı anlar ve bu doğrultuda en verimli çalışma şeklini belirleriz. Unutmayın web siteniz firmanızın en büyük temsilcisi, bu yüzden web tasarımı çözümlerinde profesyoneller ile çalışmanız çok önemli.

Web Tasarım

Ankara'da bir web tasarım firması mı aradığınız? O halde 15 yıllık tecrübemiz ve donanımımız ile sizin yanınızdayız. Hemen bizden bilgi ve teklif alabilirsiniz. Bizi aramak için 0(312) 963 15 01 nolu telefonu kullanabilirsiniz.

Mobil uyumlu, kullanıcı odaklı, hızlı web siteleri tasarlarız.

Web siteniz tüm cihazlarda sorunsuz görüntüleneceği ve ziyaretçilerinizin aradıklarını kolay bulabileceği şekilde tasarlarız. Web sitenizi Türkiye merkezli güçlü sunucularımızda barındırırız.

Gereksiz hiçbir öğe web sitenizin altyapısında bulunmaz ve doğru kodlama ile işe yarar bir web sitesine sahip olursunuz. Hazırladığımız web sitelerinin kolay kullanımlı yönetici panelleri vardır ve istediğinizde içerik girebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Web sitelerini Google uyumlu hazırlar ve Google'da başarılı olması için gerekli tüm teknikleri uygularız.

Bizden hizmet aldığınız sürece teknik destek ekibimiz de sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yapar.

Tüm gereksinimlerinize göre çözümler üretmek bizim işimiz.

Web tasarım servisinde ihtiyaçlarınız ne ise, sizi doğru yönlendirererek en verimli sonucu almanızı sağlarız. Ek olarak bütçenize en uygun çözümü de illa ki sunarız.

Web tasarım ve çözümleri servislerinde 15 yıllık tecrübe ve +1000 referans ile ilerliyoruz.

Başta Ankara olmak üzere, Türkiye genelinde web tasarım çözümü sunduğumuz firmalardan biri olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Servislerimizdeki Aşamalar

Web Tasarım Servislerimizdeki Aşamalar

İhtiyaçların dinlenmesi ve en uygun çözümün sunulması

Müşteri talep ve ihtiyaçları dinlenir ve en uygun, en verimli web tasarım ve yazılım projesi sunulur. Karşılıklı fikir alışverişleriyle çalışma planı ortaya çıkartılır. Web sitesindeki yerleşim ve tasarım mimarisi yazılı olarak paylaşılır.

İçerik yönetim sisteminin oluşturulması

İhtiyaçlara göre içerik yönetim yazılımı oluşturulur. Müşteri kendisine ait şifre ile gireceği bu arayüzde tüm içeriğe güncelleme ve ekleme/silme işlemi yapabilir.

Kurumsal profile uygun web tasarım planının yapılması ve oluşturulması

Web sitesinin oluşturulması, tasarlanması ve gerekli görsel öğelerin yerleştirilmesi.

İçeriklerin yerleştirilmesi

İçeriklerin tarrafımızdan kontrol edilerek web sitesine aktarılması.

Web sitesinin sunumu

Oluşturulan web sitesinin müşteriye sunulması, gerekli düzenlemelerin yapılması.

Son kontrollerin sağlanması

Yazılım, tasarım ve içerik olarak son kontrollerin yapılması, SEO checklist kontrolü.

Web sitesinin yayınlanması

Web sitesinin gerçek urlsinde yayına alınması.

Bakım, destek ve danışmanlık

Web site yayınından sonra sürekli gözlem, kontrol yapılması. Müşteriye teknik destek verilmesi ve danışmanlık hizmeti. Ek olarak 7/24 sunucu gözlem ile web sitesinin sürekli çalışmasını sağlamakta ve günlük yedekleme işlemi yapmaktayız.

En doğru, en işlevsel web sitesini sizin için üretiriz. Hemen bilgi ve teklif almak için: 0(312) 963 15 01 nolu telefonu kullanabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgili merak edilenler

Web Tasarım Nedir?

Kurumsal profilinize uygun, ziyaretçilerinize fayda sağlamayı amaçlayan web sitesinin belirli bir plan ve programa göre oluşturulmasıdır.

Web Tasarım Ne Değildir?

Web sitesi hazırlama profesyonel bir iştir ve konunun uzmanları tarafından yürütülmesi gerekli bir alandır. Herkes size fayda sağlayacak bir web sitesi üretemez. Bu yüzden ben web tasarımcısıyım diyen kişilerle çalışmadan önce tecrübesini, referanslarını ve ekibini gözden geçirin.

Konuyla ilgili Web Tasarımı Hafife Alınmaz blog yazımız ilginizi çekebilir.

Web Tasarım Fiyatları

Özel bir çalışma yaparken bir web sitesinin fiyatlandırılabilmesi için ihtiyaçların ne olduğunu bilmek ve buna göre değerlendirmede bulunmak gerekir. Her firmanın/bireyin web sitesi birbirinden farklıdır ve fiyatlandırılması da buna bağlı değişkenlik gösterir. Sitenin kategorisel dağılımı, dil seçenekleri, tasarım ihtiyaçları bir web sitesinin fiyatlarını belirleyen ana unsurlardır.

Web Tasarım Süreçleri Nelerdir?

Firma ihtiyaçlarının belirlenmesi, proje planının çıkarılması, içerik yönetim sisteminin oluşturulması, web sitesinin görünür yüzünün tasarlanması, içerik girişi, düzenlemeler ve web sitesinin yayını şeklinde özetlenebilir. Web sitesi yayınlandıktan sonra da içerik güncellemeleri, sunucu bakımları gibi destek hizmetleri bu sürecin bir parçasıdır.

Hosting Nedir?

Web sitenizin çalışması için ana sunucudan size verilen bir alandır. Türkçesi barındırma hizmetidir. Web site dosyalarınız bu alanda bulunur ve sitenizin yayını buradan gerçekleşir. Ayrıca e-posta servislerini de bu hesabınızdan kullanırsınız. İnajans olarak tüm müşterilerimize Türkiye merkezli, hızlı sunucularda hosting (barındırma) hizmeti vermekteyiz. Tüm işlerimizde sunucu gözlem, 7/24 bakım ve yedekleme servisi sunmaktayız. Tek başına hosting satışı hizmeti vermemekte, sadece kendi müşterilerimize bu servisi sunmaktayız.

Bir web sitesi yaptırdığınızda firmanızın en önemli temsilcisinin bu web sitesinin ta kendisi olacağını unutmayın. Bu yüzden web servislerinde başarılı olmak için profesyonelleri tercih edin!