Gizlilik ve Kişisel Veri Politikası

Bu gizlilik politikası ile İnajans İletişim Hizmetleri'nin web sitesi olan inajans.com (Gizlilik politikasında inajans.com olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların inajans.com üzerinde bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında kişisel bilgiler olarak anılacaktır.

inajans.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

inajans.com, kişisel bilgilerin ve inajans.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Ancak, inajans.com tarafından her türlü önlemin alınmasına rağmen internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, inajans.com'un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

inajans.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi inajans.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

inajans.com web sitesinin ve hizmetlerinin kullanımı sırasında, internet servis sağlayıcınızın adı, IP adresleriniz ve gezindiğiniz sayfalar gibi erişim verileri toplanır. Bu bilgiler istatistiki incelemeler yapılması ve inajans.com ile ilgili tanıtımların daha doğru hedeflere yönlendirilmesi amacıyla kullanılabilir. Ayrıca, kullanımınıza ilişkin bilgiler toplamak ve bu bilgileri site fonksiyonlarını sağlama, site altyapısını yönetme ve pazarlama amaçlarıyla kullanmak üzere inajans.com veya diğer hizmet sağlayıcılara ait çerezler ve işaretçiler kullanılır.

inajans.com Google Inc. ("Google") tarafından sağlanan bir web analiz hizmeti olan Google Analytics kullanmaktadır. Google Analytics, web sitesi sahibinin, kullanıcıların siteyi nasıl kullandıklarını analiz etmesine yardımcı olmak ve Google'ın da hizmetlerini sürdürmesini sağlamak amacıyla "çerezler" ve diğer kimlik tanımlayıcıları kullanmaktadır. Web sitesini kullanımınızla ilgili üretilen bilgiler (IP adresiniz de dahil olmak üzere) Google'ın farklı ülkelerde bulunabilen sunucularına iletilecek ve buralarda Google tarafından işlenecektir. Google bu bilgileri web sitesini kullanımınızı değerlendirmek, web sitesi sahipleri için web sitesi aktivitesi hakkında raporlar oluşturmak ve web sitesi aktivitesi ve internet kullanımı ile ilgili başka hizmetler sağlamak (örneğin kullanıcı kategorileri oluşturmak) amacıyla kullanacaktır. Google bu bilgileri yasal zorunluluklar ya da üçüncü şahısların bu bilgileri Google adına işlemesi durumlarında üçüncü şahıslara iletebilir. Google Analytics hakkında daha detaylı bilgi almak için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: https://www.google.com/policies/privacy/partners/ Google Analytics Hizmetleri için bilgilerinizin kullanılmasını istemiyorsanız, şu linkte yer alan talimatları izleyerek Google Analytics kapsamının dışına çıkmayı talep edebilirsiniz: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, ziyaret sağladığınız ip adresleri gibi veriler Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

inajans.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

inajans.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, inajans.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

İletişim Bilgileri

Şirket Ünvanı: İnajans İletişim Hizmetleri Org. Rek. Ltd. Şti.
Adres: Dede Korkut Sokak 5/14 Aziziye Mh. Çankaya - Ankara
E-Posta: bilgi@inajans.com
Telefon: +90 312 963 15 01