Hakkımızda

2005 yılında Ankara'da kurulan İnajans, kurulduğu günden bu yana binlerce firma ve kurum ile çalışmakta ve profesyonel web tasarım, eticaret, yazılım ve SEO çözümleri sunmaktadır.

İlk kurulduğu yıllarda işletmelere ağırlıklı olarak web tasarım çözümleri sunan İnajans, ilerleyen yıllarda e-ticaret yazılımı geliştirmeye başlamış ve günümüzde başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce firma tarafından hem özel hem hazır eticaret yazılımları kullanılmaktadır.

E-ticaret yazılımları, web tabanlı yazılım, web tasarım çözümleri ve SEO servisleri veren firmamız, profesyonel çalışmaya odaklı ve çalıştığı tüm işlerde müşterilerimizin maksimum fayda sağlayacağı, kullanışlı işlerle %100 verim sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca müşterilerimizin bütçelerini verimli kullanır ve en yüksek faydayı sağlamak için çözümler üretiriz.

in/ajans

Web Tasarım - Eticaret - Yazılım - SEO

in/ajans

Kurulduğumuz günden bu yana, müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiş, her geçen gün gelişen web ve yazılım teknolojisini yakından takip eden, standartlarını hep yukarıda tutmayı amaç edinmiş ekibimizle binlerce memnun müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İnajans olarak ISO 27001 (Bilgi güvenliği yönetim sistemi), ISO 20000-1 (Bilgi teknolojisi ve hizmet yönetim sistemi),ISO 22301 (İş sürekliliği yönetim sistemi) kalite sertifikalarına sahibiz.

2005 yılından 2014 yılına kadar özel yazılım eticaret ve web tasarım - uygulama servislerimizi bu tarihten sonra daha da genişlettik.

Eticaret yazılımlarında hem özel hem de hazır çözümler sunmaktayız. İstek, ihtiyaçlarınıza göre size uygun eticaret yazılımını sunmaktayız. 2014 yılında yayına aldığımız Clouds Eticaret Yazılımı ile eticaret siteniz 1 dakikada aktif olur.

Web tasarım ve uygulama çözümlerinde de yine özel ya da hazır çözümler sunuyoruz. Taleplerinize göre hangi modelin size uygun olduğunu söyleyebiliriz. 2014 yılından beri binlerce web sitesine ev sahipliği yapan Clouds Hazır Web Sitesi ile dakikalar içerisinde bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Eticaretten bağımsız online ödeme - tahsilat yazılımları da üretmekteyiz. Buna bağlı efatura çözümlerimizi de 2020 yılında sunmaya başladık. Hem online ödeme alabilen, hem ön muhasebe özelliği bulanan hem de resmi efatura oluşturmanızı sağlayan in/tegrasyon ile ihtiyaç duyduğunuz herşeyi yönetebilirsiniz.

İşlerimizdeki Önceliklerimiz

Verim Sağlamak

Ürettiğimiz ya da danışmanlık yaptığımız tüm alanlarda birincil amacımız size fayda sağlar işler üretmektir. Bu yüzden hiç durmadan çalışır ve kendimizi geliştiririz.

Şeffaf Çalışırız

Ne söz verdiysek yerine getiririz. Olamayacak hiçbir şey için sizi umutlandırmaz ve önceden atıp, tutmayız. Yapabileceklerimizi bir gerçeklik kapsamında değerlendirir ve size iş başlangıcında söyleriz. İş süreçlerimiz boyunca aşama aşama müşterilerimiz bizi takip edebilirler.

Son Teknoloji

İşlerimizin tamamını son teknolojiye bağlı olarak üretiriz. Bu konuda müşterilerimiz ile devamlı temas halinde olur ve onları bu yenilikler hakkında bilgilendiririz.

Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğumuz günden bugüne, en önem verdiğimiz konu müşterimizin memnuniyeti ve bize devrettiği işin başarılı olmasıdır. Bunun için zaman zaman müşterilerimizden daha gayretli bile olduğumuzu söyleyebiliriz :)

Web Sitesi, Markalarımız ve Hazır Yazılımlarımız: