Müşteri Görüşleri

TOBB ETÜ SEM
2010 yılında web sitemizi profesyonel ellere teslim ederek tüm işlerimizi web sitemiz üzerinden yürütmeye karar verdik. Yeni web sitemiz sadece Merkezimizi ve faaliyetlerini tanıtmakla kalmayacak, aynı zamanda kurulacak olan bir yönetim paneliyle, eğitim kayıtlarının alınmasından eğitim sonu anket ve sınavlarının yapılmasına kadar tüm işlemleri içerecek bir sistem olacaktı. Sistemin bu özelliğinden dolayı yapılacak iş oldukça kapsamlı ve detaylıydı. Ayrıca da sürekli destek almamızı gerektiriyordu. Bu nedenle birlikte çalışacağımız firma güvenilir, pratik, tecrübeli, sorumluluk sahibi ve müşteri memnuniyeti konusunda hassas olmalıydı.

İNAJANS’ta bu özelliklerin hepsi fazlasıyla vardı. Zaten biz de çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren İNAJANS’ı tercih etmekle ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu anladık. Birlikte çok keyifli ve bir o kadar da verimli toplantılar yaptık. İNAJANS taleplerimizi yerine getirmenin yanı sıra farklı bakış açıları ve yeni çözümler de sundu bizlere. Yaklaşık iki aylık bir çalışmanın sonunda da web sitemizi faaliyete geçirdik. Onların tecrübeleri ve önerileri sayesinde web sitemiz beklentilerimizin çok üzerinde bir işlevselliğe kavuştu.

Aslında Mert Bey ve İrem Hanım da artık ekibimizin bir parçası ve hafta içi – hafta sonu ayrımı yapmadan sistemimizin kusursuz çalışması için bizlere destek vermeye devam ediyorlar. Hatta bazen web sitemiz dışındaki sorunlarımızda da en büyük desteğimiz yine onlar. İşbirliğimizin başladığı ilk günden beri her türlü sorumuzda ve sorunumuzda hep yanımızdalar. Güler yüzleri, işimizi adeta kendi işleriymiş gibi benimsemeleri ve muhteşem insan ilişkileri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Şebnem Pehlivan
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Koordinatörü

Genel-İş Sendikası

Sendikamızın web sitesini yenileme gereksinimi ortaya çıkınca bu işi yapabilecek firmalarla görüşmeye başladık. Bazı tavsiyeler üzerine birkaç firmayla yaptığımız görüşmeler, yapılan ön çalışmalar ve bize sunulan fiyat tekliflerini uygun görmedik; bu firmalar beklentilerimizin uzağında kaldı.

Bunun üzerine internet yoluyla web sitesi tasarımı için firma arayışı içine girdik. Firmaların yaptıkları işlere ve referanslara bakarak İnajans ile görüştük.

İlk görüşmemizden itibaren işe yaklaşımları ve bize sundukları çözümler son derece etkileyici oldu. Bizim ihtiyacımız olanı, Sendikamızın kurumsal yapısı temelinde son derece isabetli olarak analiz ettiler ve tüm seçenekleri ortaya koydular.

Bizi çok iyi yönlendirdiler, yapılması gerekenleri ve çözüm yollarını Sendikanın karar vericilerinin anlayacağı biçimde son derece net olarak ortaya koydular.

Asıl önemlisi yaptıkları işin onlarca yöneticisi olan bir Sendikada beğeni kazanmış olması.

Serhat SALİHOĞLU
Genel Koordinatör

The State University of Newyork Türkiye

İNAJANS İletişim Hizmetleri’nin The State University of New York Türkiye Ofisi’nin web sitesini oluştururken, bir bilişim şirketi olarak katabileceklerinden çok daha fazlasını kattığını düşünüyoruz. Düşüncelerimizin ve ihtiyaçlarımızın sürekli değişmesine rağmen, sabırlı olabilmeleri ve daha önemlisi farklı alternatifler sunabilmeleri sayesinde aklımızdakileri ekrana yanıstabildik.

İNAJANS, her ihtiyacımıza anında cözümler üretebilen ve anında ulaşıp bilgi alabileceğimiz nadir firmalar arasında yer almaktadır.

Daha ilk günden kurdukları samimi iletişim sayesinde çok keyifli ve verimli bir çalışma ortamı yarattıklarını düşünüyoruz. Bize kattıklarından dolayı teşekkür ediyor ve çalışmalarımızın sürekliliğini temenni ediyoruz.

Yiğit BALKAYA
Asistant Director

NLPDAP Eğitim Merkezi

NLPDAP Danışmanlık ve Eğitim Merkezinin kurucusu ve Başkanı olarak Ben; mükemmeliyetçi, doruk performans, görsellik, yaratıcılık ve güvenirlik, samimiyet ve dostluk çerçevesinde çalışan biriyim. 2005 yılından itibaren web sayfamla ilgili çalışmalarımda; İNAJANS’ın kurucularından Sevgili Mert ve İrem’den beklediğimden çok daha fazlasını buldum.

Mükemmel bir hizmet anlayışları, yaratıcılıkları, rehberlik yapmaları, sabırlı ve hoşgörülü davranışları, iş ilkeleri, olaylara bakış açıları ve dostlukları için kendilerine teşekkür ediyorum.

İş dünyasının vazgeçilmezi konumunda olan “web” çalışmalarınızda da İNAJANS Farkını yaşamanızı kuvvetle öneriyorum. FARKI YARATAN FARKI size sadece İNAJANS sunacaktır. Sevgilerimizle.

Mustafa KILINÇ
Türkiye’nin İlk ve Tek
NLP Master Traineri
Siyasi Koç ve Yazar
NLP Uzmanları Dernek Bşk. ve
TÜSİAV Eğitim Sektör Kurul Başkanı

Diamed Organizasyon

Bir organizasyon firması olarak ilk adımlarımızı atarken İNAJANS'la tanışmamız fazla tesadüfi değildi. Süper bir referans, İNAJANS'ın ışığını yolumuza tutmuştu bile. Bize düşense bu ışıktan maksimum derecede istifade etmekti.

Kongre organizasyonu zor bir iştir, çok parametreli, dallı budaklı, çetrefilli... Bu dallardan biri de kongre web sayfalarıdır. En az 1 yıl öncesinde başlayan web sitesi çalışmaları kongre gününe kadar o kadar çok değişir ki bazen başladığınız anki web sayfa tasarımı ile son halini yanyana koysanız apayrı iki web sayfasından sözedebilirsiniz belki de.

Bizler böyle abartının had safhalarında gezinirken Mert ve İrem BIKMADAN, SEVGİYLE ve büyük bir ÖZVERİYLE sürekli ama sürekli her isteğimizi yerine getirdiler, getiriyorlar ve eminiz ki getirecekler de...

Selam size İrem, Mert ve İNAJANS'ın gizli kahramanları, yolunuz açık olsun... Diamed Organizasyon her zaman yanınızda...

Hakan GÜNEL
Şirket Müdürü

Sude Çiçek

Zor bir işi kısa sürede başardık ve tam istediğim bir e-ticaret sitesine sonunda sahip oldum.

İrem hanımın sonsuz sabırla her defasında tamam Metin bey, onuda yapalım demesine alıştım.

Kendisinden zamanlı zamansız, sistemle ilgili istediğim değişikliklerin ve yeniliklerin en kısa sürede bıkmadan yerine getirmesi ve başka bir arzunuz demesi Sanırım işine ve müşterisine saygısından geliyor.

Açıkçası telefonla ilk görüştüğümde uzun uzun bana bilgi aktarımında bulunmasına rağmen isteklerime cevap verip veremeyeceklerine emin değildim. Ama işin içine girip süreç devam ettikçe istediklerimizin sistematik olarak yapılıyor olması beni rahatlattı.

Sude çiçekçiliğin tarihi çok eski olmakla beraber internet ortamında tanışıklığı ve e ticarette satış sistemine geçmesi 1998 yıllarına dayanmaktadır. Bu süreçte güzel hizmet alabildiğimiz ender kuruluşlardan biri olan İNAJANS çalışanları ve sistemin bu günkü hale gelmesinde emeği geçen görünür ve görünmeyen tüm teknik ekibe, ayrıca sonsuz sabrı nedeniyle İrem hanıma teşekkür eder, başarıların devamlı olmasını ve sabırlarının hiç tükenmemesini dilerim .

Metin AYDEMİR
SUDE ÇİÇEKÇİLİK

NLP Haber

NLPHABER sitemizin; yapım aşamasında, gerek görsellik, gerek son teknoloji alt yapısıyla hazırlamış olduğu haber sitemiz; İNAJANS sayesinde mükemmel başarılara adım atmaktadır. Her adımda birlikte hareket ederek, Daha iyi Nasıl olabilir? noktasında bizleri yönlendirerek böyle bir sitenin oluşmasındaki katkıları çok büyük. Emeklerini, sabırlarını sevgilerini katarak yapmış oldukları çalışma ve sürekli güncel tutma noktasında yaptıkları uğraş için Sevgili İrem, Gözde ve Mert’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Her zaman bir adım ileriye yürüyerek başarılarınızın daim olması dileğiyle. Gözünüzdeki başarı ışığı hiç sönmesin. Her şey gönlünüzce olsun.

Sevda Kangal Kılınç
NLP Trainer
Reiki Master

OTA İnşaat

Gerek web tasarımımızın yapımı aşamasında gösterdikleri sabırlı, içten ve yaratıcı çalışmanın, gerekse de tasarım sonrası hertürlü teknik desteğin; INAJANS'ı kendi sektöründeki rakipleri arasından sıyırıp en ön sıralara oturtacağı oldukça açık olup, Firmamıza verdikleri hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür eder, çalışma hayatlarına aynen bu şekilde devam etmelerini temenni ederim; zira bu çalışma şekli onları başarıya götürecektir...

Osman BARAN
Şirket Müdürü

Gözde Grup Sigorta

Sevgili İNAJANS ailesi,

Şirketimiz için hazırlamış olduğunuz web sayfamız, müthiş bir teknik beceri ve harika tasarım gücünüz sonucunda yayına başladı. Sizinde söylediğiniz gibi profesyoneller ile çalışıp, ayrıcalığı yaşıyoruz…

Herkese web tasarımı hizmetlerinizi tavsiye ederim.

Hepinize emeklerinizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İyiki varsınız…

Levent YILMAZ
Gözde Grup Sigorta

Serebral Palsili Çocuklar Derneği (SERÇEV)
SERÇEV Serebral Palsili (Beyin Felçli) Çocuklar Derneği olarak web sayfamızın yenilenmesi kararından sonra en önemli karar bu süreçte hangi firma ile çalışacağımız kararıydı. Araştırdığımız firmalar içerisinde, çalıştıkları müşterilerinden bu derece olumlu geribildirimler alan İNAJANS dikkatimizi çekti.

İlk aşama olan müşteri memnuniyetini, sergiledikleri profesyonel kurumsal kimlikleri ile işlerine gösterdikleri titizlik ve ciddiyetlerini, kendileri ile tanışarak yaşadık. Birlikte çalışma sürecini başlattığımızda da, kendimizi aile sıcaklığında, profesyonel ve özverili bir çalışma ortamında bulduk.

Müşteri memnuniyetine gerçekten önem veren ve elde ettikleri başarılarla yetinmeyip hep daha iyiye gitmek için var gücüyle çalışan, İrem Hanım, Gözde Hanım, Mert Bey, kısacası İNAJANS ailesine titiz ve özverili çalışmalarıyla vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim.

Firuzan KÜRÜM
Genel Müdür
SERÇEV

NLP Uzmanları Derneği

“İNAJANS” olarak yaptığınız her işte insanlara sevgi, bilgi ve katkı sağlamayı ilke olarak benimsemiş bulunmaktasınız.

İnsanlığın hizmetine sunmak, insanlara katkı sağlamak amacıyla bizler için özenle, seçici tasarım ve mükemmel bilgelikle hazırlamış olduğunuz “nlpuzmanlarıdernegi” sitesi için sizlere teşekkür ederim.

Bugüne kadar yaptığınız tüm çalışmalarda İnajans olarak “Farkı yaratan Fark” noktasında başarılara imza attığınız içinde sizleri kutlarım. Güç, Başarı ve Sevgilerimle…

MUSTAFA KILINÇ
Türkiye’nin İlk ve Tek NLP Master Traineri
Siyasi Koç ve Yazar NLP Uzmanları Dernek Bşk. ve

TÜSİAV Eğitim Sektör Kurul Başkanı

Liberte Yayınevi
Şirketimizin daha önceki internet sitesi başarısızlıklarını ve elimizde varolan sitenin yetersizliği üzerine konuştuğumuz sıralarda karar vermiştik yeni bir websitesi için araştırma yapmaya. Araştırma sonucunda hem fiyat hem de ciddiyet manasında en dikkatimizi çeken şirket İNAJANS oldu.

İlk görüşmelerimizden sonra gayet yüksek kalitede bir hizmet sunacaklarını düşünmeye başlamıştık. Siteyi yaptırmaya karar verdiğimiz zaman, Gözde Hanım'ın bıkmadan not alıp isteklerime cevap vermeye çalışması sırasında “sanırım biz doğru yerdeyiz” düşüncesine sahip olmuştum. Genç ve dinamik insanlarla çalışmanın meyvelerini şu sıralar internet sitemizle topluyoruz diyebilirim.

Ayrıca, İNAJANS’ın içerik geliştirme konusunda “kafası karışık” müşterilerini memnun edecek derecede katkılarda bulunması bizi mutlu eden diğer başka bir husustu. İNAJANS ailesine; ciddi, samimi ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkürler…

Muhsin DOĞAN
Liberte Yayınevi
MTK Architects

MTK Architects olarak projelerimizi paylaşabileceğimiz bir web sitesi oluşturmadan evvel ofis olarak sitenin amacı, tasarımı ve kullanımıyla ilgili bir takım fikirler üzerinde çalıştık.

Siteyi oluşturma aşamasına geldiğimizde, fikirlerimizi anlayan, bununla yetinmeyip fikirlerimize katkı sağlayan, işi gerçekleştirirken kolaylıkla iletişim kurabileceğimiz bir firma seçmek üzere yoğun bir piyasa araştırması yaptık. Bu arayışın sonunda İNAJANS ile çalışmaya karar verdik ve süreç tam da istediğimiz şekilde keyifle yürüdü.

Ortaya çıkan ürünün sağlıklı bir şekilde yürüyen bu sürecin göstergesi ve ofisimizin tasarım çizgisini sanal ortamda hayal ettiğimiz gibi temsil ettiğini düşünüyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı Inajans'a bir kez daha teşekkür ederiz.

Mert KAYASÜ
Y.Mimar

ABT İstanbul

Uzun süredir değiştirme planı içinde olduğumuz, fakat bir türlü organize olup başlayamadığımiz web sitemizi revize etme işlemini sonunda İNAJANS'ın yardımıyla organize ettik.

Bizim için en onemlisi olan işlevsellik ve sadelik duygusu beklediğimizden çok daha başarılı, kısa süreler ve mükemmel bir iş ahlakı içinde tamamlandı.

Bir hizmet almak istediğimiz kurumda, belki de en çok dikkat ettiğimiz nokta iş takibi ve vaat edilenle gerçeklik arasındaki ilişkidir.

Mert Şener ve İNAJANS ile çalışmaya basladığım ilk günden beri aksamadan bekledigim herşeyin fazlasıyla karşılığını bulduğum güleryüzlü saygılı bir iş düzeni içinde yaşadık bu süreci.

Özetlemek gerekirse, web sitemiz şirketimizin amacına hizmet eden kullanışlı ve güncel bir hal alıp bizi müşterilerimize karşı bir sınıf daha ileri atlattı diye düşünüyorum. Bunun mimari da İNAJANS'tır.

Aldığımız hizmet doğrultusunda herkesin çalışmak isteyeceği bir kurumla çalışmış olmanın rahatlığı ve güveni içindeyim.

Herşey için sonsuz teşekkürler.

Sinan UÇKAN
ABT Istanbul Post Production Studios

Omni Enerji

Yönlendirmeleriniz ve yaklaşımınız oldukça faydalı.

İyi ki sizin gibi bir firma ile çalışma fırsatı yakalamışız...

Tekrar teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Murat Ahmetoglu
Omni Enerji

Mina Ltd.

Size hizmet sunan bir firma hayal edin lütfen !!!

İşinin ehli, cıvıl cıvıl, güler yüzlü, sabırlı, anında çözümleyici, profesyonel…

Hadi canım abartmayın yok böyle bir firma diyorsanız, henüz İNAJANS AİLESİ ile tanışmamışsınız
demektir.

Başta Gözde Hanım ve İrem Hanım olmak üzere tüm İNAJANS Ekibine, gösterdikleri sabır ve ortaya
çıkardıkları sonuç için canı gönülden teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle...

Kemal Çetin
Mina Ltd. Adına

Lotus MDC
Sitemizin yeni dizaynını yaptıracak firma konusunda çok detaylı bir araştırma yaptık ve referanslarından dolayı İNAJANS’ı seçtik. Bu konuda kesinlikle doğru kararı verdiğimizi, sitemiz hakkında gelen olumlu tepkilerden zaten anlıyoruz.

Bizimle hem profesyonel olarak bir çalışma yürüttüler, hem de her isteğimiz karşısında mutlaka bir çözüm buldular.

Siteyi oluşturma ve oluşturduktan sonraki her aşamasında iletişimde ve hizmette kesinlikle sıkıntı yaşamadık ve halen de yaşamıyoruz.

Uzun yıllar birlikte çalışabilmek dileğiyle… Bir dileğim daha olacak;  “Keşke her firma sizin kadar anlayışlı ve çözüm odaklı çalışabilse”.

LotuS MDC
İlker DEMİRDÖVEN

Maksomer A.Ş.

Şirketimizin Kurumsal Kimlik çalışmaları doğrultusunda web sayfamızın da yenilenmesi gerektiği kararını verdiğimizde İNAJANS’la tanıştık. Ve bu bizim, yoğun iş trafiğimizde aklımızdan büyük bir problemin tamamıyla çıkmasını sağladı.

Web sayfalarımız istediğimiz kaliteli-net ve anlaşılır tasarım özelliğine kavuşurken, Arapça sayfa talebimiz bile kusursuz yerine getirildi.

Güleryüzlü-Amatör bir ruh ve Profesyonel bir çalışma düzeni ile sabırla taleplerimizi yerine getiren Sn.Gözde Babacan hanıma ayrıca sonsuz teşekkürler.

İpek Ergin, İnş.Yük.Müh.
Maksomer A.Ş.

Elanur Turizm

Ve sonunda bizi anlayan, isteklerimizi anında yerine getiren, sorumluluk sahibi, disiplinli ve en önemlisi de her durumda güler yüzlülüğü ilke edinen İNAJANS'a sonsuz teşekkür ederiz.

İNAJANS'ı tercih etmemizdeki etken olan Gözde hanımada destekleri ve görüşleri için ayrıca teşekkürü bir borç biliriz.

Elanur Turizm
E. Tuba Feyzioğlu

Naslı İnşaat

Türkiye'nin önde gelen inşaat ve taahhüt firmaları arasında yer alan bir firma olarak yaptığımız her işte profesyonelliği ön planda tutmak ana amacımızdır. Bu sebeple internetteki yüzümüzü yansıtacak bir web sayfası hazırlatmak için İNAJANS ile görüştük.

İlk görüşmemiz itibariyle hızlı ve profesyonel çözümleriyle, başarılı estetik çizgileriyle gerçekten en doğru firmada karar kıldığımızı gösterdiler.

Gerek işin yapımı gerekse yapım sonrası süreçte her zaman ulaşılabilir olmaları, dinlemeleri ve başarılı yönlendirmeleri, çözüm odaklı olmaları ve bunları gerçekleştirirken de hep müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmeleri sebebiyle gerçekten başarılı bir iş çıktı ortaya.

Ortaya çıkardıkları bu başarılı işten ve ilgilerinden dolayı İNAJANS'a teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz.

Türker NASLI
NASLI İnşaat