Eticaret Yazılımı

E-ticaret Yazılımları

İnajans, talepler doğrultusunda, ihtiyaçlara gerçek anlamda cevap veren özel e-ticaret yazılımları üretmektedir.

Bu noktada eticaret sitesi için istekleriniz dinlenir, proje planı çıkarılır, kurumsal profil ve iş yapınıza uygun e-ticaret yazılımı hayata geçirilir.

Eticaret Yazılımı

E-ticaret Yazılımlarımızın Temel Özellikleri

Mobil Uyumlu Tasarım

Oluşturduğumuz tüm e-ticaret sitelerinin altyapıları tamamen mobil uyumludur. Mobil uyumlu tasarım özellikleri ile e-ticaret siteniz tüm cihazlar ve bilgisayarlardan kusursuz görüntülenecektir. Mobil uyumlu e-ticaret siteleri ziyaretçilerinin dolaşımını kolaylaştırdığı için daha fazla sipariş almaktadırlar.

Arama Motorlarında Üstün Performans

E-ticaret siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alacaktır. Tam arama motoru optimizasyonu bulunan sistemimiz dinamik ve otomatik link oluşturma özelliğine ve dinamik sitemap (site haritası) eklentisine sahiptir. Ayrıca ürüne özel anahtar kelimeler belirleme özelliği de mevcuttur. Bunlara paralel öncelikle Google'da olmak üzere, arama motorlarında gözle görülür bir başarı yakalayacaksınız.

Güvenli Altyapı

Eticaret sistemlerimiz 256 bit SSL sertifikası ve geliştirilmiş üstün yazılımı ile güvendedir. (İlgili SSL sertifikası tüm bankalar tarafından kabul edilmekte ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.) Müşterilerinizin hem kişisel bilgileri, hem de sipariş ve ödeme bilgileri daima güvendedir

Kullanıcı Dostu E-ticaret

Eticaret yazılımlarımızda gereksiz hiç bir kod bulunmaz, işlevsellik ile programlanır ve yüksek güçteki sunucularda çalışır. Bir e-ticaret sisteminde bulunması gereken tüm özellikler yazılımlarımızda mevcuttur. Tüm programlaması kullanım kolaylığı üzerine oturtulan yazılımlarımız ürünleriniz için ideal bir eticaret sistemidir.

Eğitim, Teknik Destek ve Danışmanlık

Tüm müşterilerimiz istedikleri zaman sistem ile ilgili eğitim ve telefon ya da e-posta yolu ile teknik destek imkanına sahiptir. (Sistem açılışında, kullanıcıya, yönetim paneli ile ilgili detaylı bir eğitim verilmekte ve ayrıca SEO eğitimi de verilmektedir.)

Bakım, Yedekleme

E-ticaret sistemlerimiz sürekli yedeklenir ve geliştirilir. Hem site dosyalarınız, hem de veritabanı düzenli aralıklar ile yedeklenir, saklanır ve olası bir veri kaybının yaşanma riskini ortadan kaldırır.

E-ticaret Yazılımlarımız Hakkında Bilgi Alın

Bize Ulaşın: (0312) 963 15 01
Hazır Eticaret

Neler Yaparız?

Öncelikle sizi en iyi şekilde dinler ve anlamaya çalışırız. İsteklerinizi derler, toparlar ve ekibimiz içerisinde tartışırız. Sonrasında size uygun e-ticaret yazılımı modelini size anlatırız. İsterseniz fiyatlandırmayı belirler ve size sunarız. Kabul etmeniz dahilinde e-ticaret sitenizi kendimizinmiş gibi düşünerek tasarlar ve yapılandırırız. Kısa bir zaman içerisinde de, söz verdiğimiz tarihi geçirmeden e-ticaret sitenizi yayına alırız.

Durun, daha bitmedi, asıl şimdi başlıyoruz :)

Tüm müşterilerimize son derece önem veririz. Onların işi adeta bizim işimizdir. İşte bu yüzden de e-ticaret sitelerini yayına aldıktan sonraki süreçte de her zaman onların yanında oluyoruz. Müşterilerimiz istedikleri zaman bizden teknik destek, yardım ve danışmanlık alabilirler. Onların e-ticarette başarılı olması demek bizlerin de başarılı olduğunun bir göstergesidir.

Müşterilerimizden Bazı Yorumlar

Sude Çiçekçilik
"Zor bir işi kısa sürede başardık ve tam istediğim bir e-ticaret sitesine sonunda sahip oldum. Güzel hizmet alabildiğimiz ender kuruluşlardan biri olan İNAJANS çalışanları ve sistemin bu günkü hale gelmesinde emeği geçen görünür ve görünmeyen tüm teknik ekibe, ayrıca sonsuz sabrı nedeniyle İrem hanıma teşekkür eder, başarıların devamlı olmasını ve sabırlarının hiç tükenmemesini dilerim ."
Sude Çiçekçilik
Hugin
"Firmamız için hazırlamış olduğunuz bayi ödeme sistemini kullanıyoruz; ödeme altyapısı sayesinde bayilerimiz sorunsuz bir şekilde ödeme yapabilmekte ve cari hesaplarını görebilmektedirler. Portalı hazırlarken göstermiş oldukları teknik, beceri ve harika tasarım beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı... Hergün onlarca online ödeme aldığımız sistemimiz sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır; bu da bayilerimize ayrıca bir güven vermektedir."
Hugin / Türkiye
TOBB ETÜ SEM
"İnajans taleplerimizi yerine getirmenin yanı sıra farklı bakış açıları ve yeni çözümler de sundu bizlere. Yaklaşık iki aylık bir çalışmanın sonunda da web sitemizi faaliyete geçirdik. Onların tecrübeleri ve önerileri sayesinde web sitemiz beklentilerimizin çok üzerinde bir işlevselliğe kavuştu."
TOBB ETÜ SEM
Halıcı Ömer
"Firma sorumlusu Mert gerçekten süper bir insan, herşeye kosturan, hiçbir sıkıntıyı dert etmeyen bir kişi... Bana sorunlarla değil, çözumlerle geldi ve gerçek anlamda bu işi bildiğini gösterdi... Firmam adına tam istediğim e-ticaret sitesine, kendi adıma da iyi bir dosta sahip oldum... "
Halıcı Ömer

2005'ten Beri...

2005 yılından bu yana e-ticaret yazılımları geliştirmekteyiz. Bu süreçte yüzlerce e-ticaret projesinin altına imzamızı koyduk. ve her e-ticaret işini kendi işimiz gibi görerek çalıştık. Bugün yüzlerce mutlu e-ticaret altyapısına ev sahipliği yapmaktan dolayı gururluyuz...

Eticaret Siteniz Bize Emanet

Eticaret sitenizi kendi işimiz gibi önemseyerek ve her bir detayını düşünerek - analiz ederek hazırlıyoruz. Amacımız eticaret siteniz üzerinden yeni müşterilere ulaşmanız, daha çok online sipariş almanız ve eticarette başarılı olmanızdır. Bu doğrultuda sadece e-ticaret sitenizi yayına almak değil, e-ticaret sürecinizde size memnuniyetle e-ticaret danışmanlığı hizmeti sağlamaktayız.

Ek olarak profesyonel eticaret SEO danışmalığı hizmetini de İnajans üzerinden alabilirsiniz. Konu ile ilgili SEO danışmanlığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eticarete Başlangıç için Desteklerimiz

Eticaret sitenizi kodlayıp ve tasarlayıp gözden kaybolan bir ekip değiliz. Eticaret sitenizi yayına almadan önce belirli sayıdaki ürünlerinizi direk profesyonel ekibimiz e-ticaret sitenize eklemekte, gerekli içerik ve SEO ayarlamalarını sizin adınıza yapmaktadırlar.