Özel E-ticaret Yazılımı

İnajans, talepler doğrultusunda, ihtiyaçlara gerçek anlamda cevap veren özel e-ticaret yazılımları üretmektedir. Bu noktada, istekleriniz dinlenir, proje planı çıkarılır, kurumsal profil ve iş yapınıza uygun e-ticaret uygulaması hayata geçirilir.

E-ticaret Yazılımı

E-ticaret yazılımlarımızın kilit özellikleri:

  • Güvenli ve profesyonel ödeme alt yapıları
  • Mobil uyumlu
  • SEO dostu altyapı
  • Hızlı ve kullanıcı dostu sistem uygulamaları
  • Özelleştirilebilir ve genişletilebilir modüller
  • Gelişmiş entegrasyon seçenekleri
  • Akıllı zaman kullanımı

Kullanıcı Dostu E-ticaret

Eticaret yazılımlarımızda gereksiz hiç bir kod bulunmaz, işlevsellik ile programlanır ve yüksek güçteki sunucularda çalışır. Bir e-ticaret sisteminde bulunması gereken tüm özellikler yazılımlarımızda mevcuttur. Tüm programlaması kullanım kolaylığı üzerine oturtulan yazılımlarımız ürünleriniz için ideal bir eticaret sistemidir.

Arama Motorlarında Üstün Performans

E-ticaret siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alacaktır. Tam arama motoru optimizasyonu bulunan sistemimiz dinamik ve otomatik link oluşturma özelliğine ve dinamik sitemap (site haritası) eklentisine sahiptir. Ayrıca ürüne özel anahtar kelimeler belirleme özelliği de mevcuttur. Bunlara paralel öncelikle Google'da olmak üzere, arama motorlarında gözle görülür bir başarı yakalayacaksınız.

Güvenli Altyapı

Eticaret sistemlerimiz 128 bit SSL sertifikası ve geliştirilmiş üstün yazılımı ile güvendedir. (İlgili SSL sertifikası tüm bankalar tarafından kabul edilmekte ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.) Müşterilerinizin hem kişisel bilgileri, hem de sipariş ve ödeme bilgileri daima güvendedir.

Eğitim, Teknik Destek

Tüm müşterilerimiz istedikleri zaman sistem ile ilgili eğitim ve telefon ya da e-posta yolu ile teknik destek imkanına sahiptir. (Sistem açılışında, kullanıcıya, yönetim paneli ile ilgili detaylı bir eğitim verilmekte ve ayrıca SEO eğitimi de verilmektedir.)

Bakım, Yedekleme

E-ticaret sistemlerimiz sürekli yedeklenir ve geliştirilir. Hem site dosyalarınız, hem de veritabanı düzenli aralıklar ile yedeklenir, saklanır ve olası bir veri kaybının yaşanma riskini ortadan kaldırır.

Ürünlerinizin niteliği ve firma yapınıza göre özel yazılım bir e-ticaret çalışması için bize ulaşabilirsiniz.