E-ticaret Entegrasyonları

Eticaret Sitenize İstediğiniz Entegrasyon Çözümü İnajans'ta

E-ticaret Entegrasyonları

Alışveriş Siteleri Entegrasyonları

Önde gelen alışveriş sitelerine e-ticaret sitenizi entegre edebilir, ürün ve siparişlerinizi tek yerden yönetebilirsiniz. N11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, amazon.com gibi alışveriş sitelerine entegrasyon sağlamaktayız. Bu entegrasyon ile birlikte ürünlerinizi tek bir merkezden yönetebilir ve stok hatası olmadan sipariş alabilirsiniz. Ek olarak müşterileriniz tek bir panelde toplanır, faturalandırma gibi işlemler oldukça kolaylaşır.

Muhasebe Programı Entegrasyonları

Kullandığınız muhasebe/stok programına e-ticaret sitenizi entegre edebilir, siparişlerinizi doğrudan otomatik olarak muhasebe programınıza aktarabilirsiniz. Bu entegrasyon ile stoklarınız her daim güncel olurken karışıklık yaşanmasının önüne geçmiş olursunuz. Zaman kaybını engelleyen eticaret ve muhasebe entegrasyonu ile eticaretin keyfini çıkarın.

Tedarikçi Entegrasyonları

Bayisi olduğunuz firmalar ile e-ticaret siteniz arasında entegre sağlayabilir, ürün girişi, güncelleme, fiyat ve stok bilgilerini anlık olarak otomatik şekilde güncelleyebilirsiniz.

Diğer Entegrasyonlar

E-ticaret altyapımızda fiyat karşılaştırma siteleri, ürün bulucu vb. gibi sitelere XML yolu ile bilgi gönderebilirsiniz.

Entegrasyon talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.