E-ticaret Entegrasyonları

Eticaret Sitenize İstediğiniz Entegrasyon Çözümü İnajans'ta

E-ticaret Entegrasyonları

Alışveriş Siteleri Entegrasyonları

Önde gelen alışveriş sitelerine e-ticaret sitenizi entegre edebilir, ürün ve siparişlerinizi tek yerden yönetebilirsiniz. N11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, trendyol.com, amazon.com gibi alışveriş sitelerine entegrasyon sağlamaktayız. Bu entegrasyon ile birlikte ürünlerinizi tek bir merkezden yönetebilir ve stok hatası olmadan sipariş alabilirsiniz. Ek olarak müşterileriniz tek bir panelde toplanır, faturalandırma gibi işlemler oldukça kolaylaşır.

Muhasebe Programı Entegrasyonları

Kullandığınız muhasebe/stok programına e-ticaret sitenizi entegre edebilir, siparişlerinizi doğrudan otomatik olarak muhasebe programınıza aktarabilirsiniz. Bu entegrasyon ile stoklarınız her daim güncel olurken karışıklık yaşanmasının önüne geçmiş olursunuz. Zaman kaybını engelleyen eticaret ve muhasebe entegrasyonu ile eticaretin keyfini çıkarın. Logo, Nebim ve Paraşüt gibi muhasebe yazılımları ile tam entegrasyon ile çalışan bir eticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Trendyol, N11, Hepsiburada gibi pazaryerlerinde satış yapıyor iseniz e-ticaret sitenizi bu pazaryerlerine entegre edebilir ve tek bir panel üzerinden hem eticaret sitenizi hem de pazaryeri siparişlerinizi, ürünlerinizi ve faturalandırma işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Bu entegrasyonlar günün belirli saatlerinde kontrol etmek sureti ile değil, eş zamanlı işlem oluşumu ile çalışırlar. Örneğin Trendyol üzerinden bir sipariş aldığınız an eş zamanlı olarak eticaret ve diğer pazaryerlerindeki stoklarınız güncellenir. Yine aynı şekilde eticaret siteniz üzerinden sipariş aldığınız an tüm entegreli olan pazaryerlerindeki stoklarınız eş zamanlı düşer...

Tedarikçi Entegrasyonları

Bayisi olduğunuz firmalar ile e-ticaret siteniz arasında entegre sağlayabilir, ürün girişi, güncelleme, fiyat ve stok bilgilerini anlık olarak otomatik şekilde güncelleyebilirsiniz.

Diğer Entegrasyonlar

E-ticaret altyapımızda fiyat karşılaştırma siteleri, ürün bulucu vb. gibi sitelere XML yolu ile bilgi gönderebilirsiniz.

E-ticaret Entegrasyon talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Size en modern, en işlevsel eticaret entegrasyon modelini sunmaya hazırız.