Google Ads (Adwords) Danışmanlığı

Google Ads (Adwords) Reklamları için danışmalık hizmeti istiyorsanız biz yanınızdayız!

Öncelikle sektör ve anahtar kelimelerin analizi ile başlayan bu süreçte, hesabınızın kurulumu, geri dönüşümlerin kontrol altına alınması, sürekli gözlem ve iyileştirme ile Google Ads servisi ve danışmanlığı vermekteyiz.

Google Ads (Adwords) Danışmanlığı

Google Ads anahtar kelime bazlı, görüntülü ya da re-marketing çalışmalarınızda sizlere tam ve profesyonel servis sunmaktayız. Google rerklamlarında 15 yıllık tecrübemiz ve bilgi kaynağınımız ile size en verimli bütçeler doğrultusunda maksimum sayıda yeni ziyaretçi sağlayacağımızı söyleyebiliriz.

Google Ads reklamlarının temelinde olan anahtar kelime bazlı reklamlar, görüntülü reklamlar ve re-marketing reklamları size sunabileceğimiz ve danışmanlığını yapabileceğimiz temel Google Ads alanlarıdır. Bizimle çalışarak sizi sektörünüzle ilgili yeni hedef kitlelere ulaştırmamız mümkün.

Detaylı bilgi için: 0(312) 963 15 01 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Tüm işlerimizde olduğu gibi Google Ads çalışmalarında da raporlamayı çok önemseriz ve çalışma sürecimizde size harcattığımız tüm bütçenin hesabını aylık olarak raporlar ve sunarız. Şeffaf yaptığımız bu çalışmanın sonunucunda size çok büyük katkılar sağlayabileceğimizi rahatlıkla belirtebiliriz.

Google reklamları ciddiye alınmalı titiz bir çalışmadır, biz bunu yılların deneyimi ile profesyonelce yapıyoruz. Bu servisimizden yararlanmak ve işletmenize ne gibi katkılar sağlayabileceğimizi 0(312) 963 15 01 nolu hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Google Ads ile Çalışma Süreçlerimiz

Anahtar Kelimeleri Belirleme

Öncelikle firmanıza ait anahtar kelimeleri analiz eder, tıklanma olasılığı, rekabet durumu gibi bilgileri raporlarız. Bu çalışma sonrasında her bir kelime için bir tıklama başı teklif belirleriz. Çok titiz çalışıp, her bir kelime için ayrı fiyatlar belirleriz.

Günlük Bütçe Belirleme

Reklamlarınızı en etkili şekilde sunmak için günlük bütçenizi belirleriz.

Reklamın Gösterileceği Lokasyon Seçimi

Firma profilinize göre reklamlarınızı yerel ya da tüm Türkiye olarak belirleriz. Burada önemli olan size en yüksek dönüşü sağlamaktır.

Reklamların Hazırlanması

Metin reklamlarınızı en optimize edilmiş, kalitesi yüksek olacak şekilde ayarlarız. Tek bir reklam ile değil birden fazla reklam ile çalışmalara başlarız ve daha etkili olan reklamı kullanmaya ve ona alternatifler üreterek daha yüksek verim almanızı sağlarız.

Sürekli Gözlem ve İyileştirme

Reklamlarınızı sürekli olarak inceleriz, günlük bütçenizi dengeler anahtar kelimeleriniz için oluşturduğumuz teklifleri size 1 kuruş dahi fazla harcatmamak adına devamlı kontrol eder ve iyileştiririz.

Özel Reklam Çalışmaları

İsteyen müşterilerize gelişmiş remarketing (yeniden pazarlama) özelliği ile görüntülü, videolu ya da metin içerikli reklam çalışmaları da sağlamaktayız. Remarketing çalışmalarında web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sonrasında tekrar web sitenize ziyaretini sağlamak ve ziyaretçinin müşteriye dönüşme olasılığını arttırmak amaçlanır. Vu konuda oldukça iyi geri dönüşler sağlanır.

Detaylı bilgi ve teklif almak için: 0(312) 963 15 01 nolu telefonu arayabilirsiniz.