Eticaret Yazılımları

E-ticaret Yazılımları

Özel ya da Hazır E-ticaret Çözümleri

Özel Eticaret Yazılımı

Özel istek ve ihtiyaçlara göre oluşturduğumuz e-ticaret yazılımı tipidir. Bu çalışmanın esasını kullanıcı istekleri ve ihtiyaçları belirler. Bu çalışma türünde hem yazılım hem de tasarım özel olarak oluşturulur.

Hazır E-ticaret Yazılımı

2014 yılında yayınladığımız Clouds Eticaret hazır bir eticaret yazılımıdır. Kullanıcılar lisans aldıkları anda e-ticaret siteleri aktif olur ve hemen ürün girişi yapıp, gerekli ayarlamaları yaparak e-tcarete başlayabilirler.

E-ticaret Yazılımlarımızın Temel Özellikleri

Mobil Uyumlu Olmaları

Oluşturduğumuz tüm e-ticaret sitelerinin altyapıları tamamen mobil uyumludur. Mobil uyumlu tasarım özellikleri ile e-ticaret siteniz tüm cihazlar ve bilgisayarlardan kusursuz görüntülenecektir. Mobil uyumlu e-ticaret siteleri ziyaretçilerinin dolaşımını kolaylaştırdığı için daha fazla sipariş almaktadırlar.

SEO Dostu

E-ticaret siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alacaktır. Tam arama motoru optimizasyonu bulunan sistemimiz dinamik ve otomatik link oluşturma özelliğine ve dinamik sitemap (site haritası) eklentisine sahiptir. Ayrıca ürüne özel anahtar kelimeler belirleme özelliği de mevcuttur. Bunlara paralel öncelikle Google'da olmak üzere, arama motorlarında gözle görülür bir başarı yakalayacaksınız.

Güvenli Altyapı

Eticaret sistemlerimiz 256 bit SSL sertifikası ve geliştirilmiş üstün yazılımı ile güvendedir. (İlgili SSL sertifikası tüm bankalar tarafından kabul edilmekte ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.) Müşterilerinizin hem kişisel bilgileri, hem de sipariş ve ödeme bilgileri daima güvendedir

Kullanıcı Dostu E-ticaret

Eticaret yazılımlarımızda gereksiz hiç bir kod bulunmaz, işlevsellik ile programlanır ve yüksek güçteki sunucularda çalışır. Bir e-ticaret sisteminde bulunması gereken tüm özellikler yazılımlarımızda mevcuttur. Tüm programlaması kullanım kolaylığı üzerine oturtulan yazılımlarımız ürünleriniz için ideal bir eticaret sistemidir.

Eğitim, Teknik Destek ve Danışmanlık

Tüm müşterilerimiz istedikleri zaman sistem ile ilgili eğitim ve telefon ya da e-posta yolu ile teknik destek imkanına sahiptir. (Sistem açılışında, kullanıcıya, yönetim paneli ile ilgili detaylı bir eğitim verilmekte ve ayrıca SEO eğitimi de verilmektedir.)

Bakım, Yedekleme

E-ticaret sistemlerimiz sürekli yedeklenir ve geliştirilir. Hem site dosyalarınız, hem de veritabanı düzenli aralıklar ile yedeklenir, saklanır ve olası bir veri kaybının yaşanma riskini ortadan kaldırır.

İstediğiniz Entegrasyonu Kuralım

Muhasebe programı, pazaryeri entegrasyonu için İnajans ile rahat olun...
Eticaret Entegrasyonları

Tam Eticaret Entegrasyonu

E-ticaret Entegrasyonları

Pazar yeri (Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi), muhasebe yazılımları, tedarikçi entegrasyonu gibi e-ticaret sitenizi geliştirecek modülleri sunmaktayız.

E-ticaret E-fatura Entegresi

Eticaret yazılımlarımız efaturaya tam entegreli şekilde çalışabilir. Gelen siparişlerinizi tek tıklama ile kolayca efaturaya çevirebilirsiniz.

Online Ödeme Yazılımları

Firma yapınıza uygun istediğiniz şekilde online ödeme sisteminizi anahtar teslim teslim ediyoruz. İstediğiniz banka sanal poslarını, istediğiniz diğer online ödeme çözümlerini sistemimizde kullanabilirsiniz. Taksit, vade, artı taksit gibi özellikleri tanımlayabilirsiniz.

Profesyonel Eticaret Çözümleri

İhtiyacınız olan e-ticaret, online sipariş, entegrasyon ve online ödeme yazılımları İnajans'ta...