Hazır E-ticaret Yazılımı

Clouds E-ticaret bulut tabanlı altyapısıyla 5 dakika içerisinde e-ticaret sitesi oluşturmanızı sağlar. 3 farklı paket altında kullanıcılara sunulan Clouds Eticaret, online satış yapmak isteyen herkes için uygun bir e ticaret yazılımıdır.

Clouds Eticaret

Hazır E-ticaret Yazılımı
Hazır Eticaret

Clouds E-ticaret Yazılımı Temel Özellikleri

Mobil Uyumlu Eticaret

Clouds E-ticaret ile oluşturduğunuz e-ticaret sitenizin altyapısı tamamen mobil uyumludur. Mobil uyumlu tasarım özellikleri ile e-ticaret siteniz tüm cihazlar ve bilgisayarlardan kusursuz görüntülenecek; tüm kullanıcılarınıza maksimum servis sağlayabileceksiniz.

Kolay Yönetilebilen E-ticaret Paneli

E-ticaret sitenizi kolayca yönetebileceksiniz. Clouds Eticaret lisansı aldıktan sonra size bu konuda kısa bir eğitim vermemiz yeterlidir. Hiçbir teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan kolayca e-ticaret işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

SEO Uyumlu E ticaret Altyapısı

Ürünleriniz arama motorlarında başarıyı yakalayacaktır, Clouds size url-rewriting, otomatik sitemap (XML) ve mobil uyum gibi son teknoloji SEO olanakları sağlamaktadır.

Tek Tık ile Ürün Bannerları Oluşturma

Tek tıkla herhangi bir ek programa ihtiyacınız olmadan seçili ürünlerinizden ana sayfanız için bannerlar oluşturabilirsiniz. İstediğiniz zaman ürün ekleme-çıkarma yapabilirsiniz.

Sınırsız Ürün Girişi

Clouds Eticaret'te kategori ve ürün ekleme sayısında sınır yok. Tüm ürünlerinizi sisteme ekleyebilirsiniz. Ek olarak ürün ana kategorisine bağlı alt kategoriler de oluşturabilir, ürünlerinize marka tanımlayabilirsiniz.

Hazır Tasarım Temaları

Clouds Eticaret'in sunduğu premium temalar ile etkileyici, kolay kullanım sağlayan ve şık bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

8 Banka Özellikli Sanal Pos (PayTr-Iyzico)

Clouds E-ticaret kullanıcıları ücretsiz olarak Iyzico ya da PayTr sanal pos altyapısına sahip olabilirler. Iyzico veya PayTr altyapısı ile tüm banka kartlarına tek çekim sipariş alabileceğiniz gibi önde gelen 8 bankanın kredi kartlarına da taksit imkanı sağlayabilirsiniz.

Eşsiz Teknik Destek

Clouds Eticaret tüm kullanıcılarına her zaman telefon ya da e-posta ile teknik destek vermektedir. Kullanıcılarımızın kendilerine ve işlerine büyük saygı duyar ve onların başarılı olması için durmadan çalışırız.

E-ticarete Başlamak mı İstiyorsunuz?

Hemen bize ulaşın: 0(312) 963 15 01
Clouds Eticaret | E-ticaret Paketleri

E-ticaret Hacmi Genişliyor

Siz de eticarete başlamak istiyorsanız Clouds tam size göre!
Hazır Eticaret

Neden Clouds Eticaret?

2005 yılından bu yana e-ticaret ve web yazılımları sunan firmamızın uygulaması olan Clouds Eticaret bir e-ticaret sitesi içerisinde olması gereken herşeyi size sunar. Ayrıca firmamızdan alacağınız eşsiz teknik destek ile de işinizi büyütebileceksiniz.

E-fatura Entegreli Eticaret

Pro Entegre ve Pro Max paketleri size e-fatura entegrasyonu sağlıyor...

Siparişe Ait Otomatik Efatura

Eticaret sitenize gelen siparişleri tek bir tıklama ile e-faturaya çevirebilirsiniz.

Bağımsız Efatura Oluşturma

Sadece siparişlerinize ait değil, diğer fiziki satışlarınıza ait efaturayı yönetim panelinizden oluşturabilirsiniz.

Tüm Faturalarınız Tek Panelde

Gelen ve giden tüm faturalarınız Clouds Eticaret panelinde arşivlenir. İstediğiniz zaman istediğiniz faturaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Faturalarınızı Kolayca Yönetin

Faturalarınızı önizleyin, pdf olarak mail gönderin ya da topluca bilgisayarınıza indirin. Hepsi çok kolay!
Bu blog yazımız ilginizi çekebilir: Hazır E-ticaret Yazılımlarının Avantajları