Hazır E-ticaret

Clouds E-ticaret bulut tabanlı altyapısıyla 5 dakika içerisinde e-ticaret sitesi oluşturmanızı sağlar. 3 farklı eticaret paketi altında kullanıcılara sunulan Clouds Eticaret, online satış yapmak isteyen herkes için uygun bir hazır e ticaret yazılımıdır.

Clouds Eticaret

Hazır E-ticaret Yazılımı

Clouds E-ticaret Yazılımı Temel Özellikleri

Mobil Uyumlu Eticaret

Clouds E-ticaret ile oluşturduğunuz e-ticaret sitenizin altyapısı tamamen mobil uyumludur. Mobil uyumlu tasarım özellikleri ile e-ticaret siteniz tüm cihazlar ve bilgisayarlardan kusursuz görüntülenecek; tüm kullanıcılarınıza maksimum servis sağlayabileceksiniz.

Kolay Yönetilebilen E-ticaret Paneli

E-ticaret sitenizi kolayca yönetebileceksiniz. Clouds Eticaret lisansı aldıktan sonra size bu konuda kısa bir eğitim vermemiz yeterlidir. Hiçbir teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan kolayca e-ticaret işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

SEO Uyumlu E ticaret Altyapısı

Ürünleriniz arama motorlarında başarıyı yakalayacaktır, Clouds size url-rewriting, otomatik sitemap (XML) ve mobil uyum gibi son teknoloji SEO olanakları sağlamaktadır.

Tek Tık ile Ürün Bannerları Oluşturma

Tek tıkla herhangi bir ek programa ihtiyacınız olmadan seçili ürünlerinizden ana sayfanız için bannerlar oluşturabilirsiniz. İstediğiniz zaman ürün ekleme-çıkarma yapabilirsiniz.

Sınırsız Ürün Girişi

Clouds Eticaret'te kategori ve ürün ekleme sayısında sınır yok. Tüm ürünlerinizi sisteme ekleyebilirsiniz. Ek olarak ürün ana kategorisine bağlı alt kategoriler de oluşturabilir, ürünlerinize marka tanımlayabilirsiniz.

Hazır Tasarım Temaları

Clouds Eticaret'in sunduğu premium temalar ile etkileyici, kolay kullanım sağlayan ve şık bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

8 Banka Özellikli Sanal Pos (PayTr-Iyzico)

Clouds E-ticaret kullanıcıları ücretsiz olarak Iyzico ya da PayTr sanal pos altyapısına sahip olabilirler. Iyzico veya PayTr altyapısı ile tüm banka kartlarına tek çekim sipariş alabileceğiniz gibi önde gelen 8 bankanın kredi kartlarına da taksit imkanı sağlayabilirsiniz.

Eşsiz Teknik Destek

Clouds Eticaret tüm kullanıcılarına her zaman telefon ya da e-posta ile teknik destek vermektedir. Kullanıcılarımızın kendilerine ve işlerine büyük saygı duyar ve onların başarılı olması için durmadan çalışırız.

E-ticarete Başlamak mı İstiyorsunuz?

Hemen bize ulaşın: 0(312) 963 15 01
Clouds Eticaret | E-ticaret Paketleri
3 farklı ve her eticaret ihtiyacına yönelik paketlerden size uygun olanını seçip hemen e-ticarete başlayabilirsiniz.

E-ticaret Hacmi Genişliyor

Siz de eticarete başlamak istiyorsanız Clouds tam size göre!
Hazır Eticaret

Neden Clouds Eticaret?

2005 yılından bu yana e-ticaret ve web yazılımları sunan firmamızın uygulaması olan Clouds Eticaret bir e-ticaret sitesi içerisinde olması gereken herşeyi size sunar. Ayrıca firmamızdan alacağınız eşsiz teknik destek ile de işinizi büyütebileceksiniz.

E-fatura Entegreli Eticaret

Pro Entegre ve Pro Max paketleri size e-fatura entegrasyonu sağlıyor...

Siparişe Ait Otomatik Efatura

Eticaret sitenize gelen siparişleri tek bir tıklama ile e-faturaya çevirebilirsiniz.

Bağımsız Efatura Oluşturma

Sadece siparişlerinize ait değil, diğer fiziki satışlarınıza ait efaturayı yönetim panelinizden oluşturabilirsiniz.

Tüm Faturalarınız Tek Panelde

Gelen ve giden tüm faturalarınız Clouds Eticaret panelinde arşivlenir. İstediğiniz zaman istediğiniz faturaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Faturalarınızı Kolayca Yönetin

Faturalarınızı önizleyin, pdf olarak mail gönderin ya da topluca bilgisayarınıza indirin. Hepsi çok kolay!

Neden Hazır Eticaret?

Hazır e-ticaret yazılımımız ile klasik bir eticaret sitesine kolayca sahip olmanız mümkün. 3 farklı eticaret paketimizden size uygun olanı seçip 1 dakika içerisinde e-ticaret sitenizi oluşturabilirsiniz. Clouds Eticaret ile sitenizin açılması ya da kodlanıp - tasarlanması gibi işlemler için beklemeniz gerekmez. Clouds Eticaret bulut altyapısı ile kullanıcıların hemen bir eticaret sitesine sahip olup ve bunu zaman kaybetmeden kullanabilmeleri için tasarım - yazılım süreçlerini önceden hazır hale getirmiştir. Clouds Eticaret ile yüzlerce eticaret sitesi oluşturuldu. Dolayısı ile tüm e-ticaret sitelerimiz için yazılımımızın bir kullanıcı deneyimi mevcut ve bunu sürekli geliştirmekteyiz. Özel olarak hazırlanacak bir e-ticaret yazılımına göre çok daha düşük bütçeler ile eticaret sitesi sahibi olabileceğiniz Clouds Eticaret ürünlerini internet üzerinden satmak isteyen küçük veya büyük tüm işletmeler için ideal bir çözümdür. Sanal pos çözümünde Paytr ödeme kuruluşu ile anlaşmamız bulunmaktadır. Buna bağlı sanal posunuz 2 saat içerisinde size verilmekte ve kullanımınıza sunulmaktadır. PayTr ile önde gelen 8 bankanın kredi kartlarına taksit imkanı sağlayabilirsiniz. Bu bankaları Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Finans Bank, Akbank, Ziraat, Halk Bank ve HSBC olarak sıralayabiliriz. Üstelik size yapılan ödemeler de ertesi gün hesabınızda...

Clouds Eticaret Yazılımında tüm ürünlerinizi sisteme ekleyebilirsiniz. Herhangi bir ürün sınırı bulunmayan sistemimizde istediğiniz kadar kategori - alt kategori ve marka açmanız da mümkün. Ayrıca ürünlerinize de istediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilirsiniz. Eticaret siteniz için aylık veya yıllık bir trafik limiti de koymadığımızı belirtelim.

Amacımız isteyen herkesin kolayca e-ticarete başlayabilmesi. Dijitalleşmenin çok önemli olduğu bu zamanda fiziki dükkanların eticarete başlamasına öncülük etmek veya sadece eticaret üzerinden satış yapmak isteyenlere var gücümüzle yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. Tüm kullanıcılarımıza isterler ise ücretsiz olarak ürün girişi - genel ayarları tanımlama gibi konularda destek sağlıyoruz.

Bu blog yazımız ilginizi çekebilir: Hazır E-ticaret Yazılımlarının Avantajları

Neden Eticarete Başlamalısınız?

Günümüz internet çağı... Çağa ayak uyduramayanlar maalesef ürünlerinin satışı konusunda zorluk yaşamaktadırlar. Bir e-ticaret sitesine sahip olmanız dükkanınızın 7/24 açık olduğu anlamına gelmektedir. Yani ziyaretçileriniz istedikleri her an eticaret siteniz üzerinden online sipariş verebilirler. Eticaret sitesi sahibi olmak ile birlikte sadece belirli bir bölgeye değil, tüm Türkiye'ye ulaşabilirsiniz. Bu da çok geniş bir kitleye ürünlerinizi sunma imkanı sağlar. Hava şartları, genel olumsuz faktörler e-ticaret sitenizi hiçbir şekilde etkilemez. Eticaret siteniz ile 7/24 satış yapma imkanına sahipsiniz... Bütün bunları göz önüne aldığımızda tüm fiziki işletmelere ve ürün satışı yapmak isteyenlere bir e-ticaret sitesine sahip olmalarını öneririz.

Eticaret sitenizin başlangıcından yayın aşaması dahil olmak üzere teknik ekibimizin her konuda size yardımcı olacağını da belirtelim. Bizim en büyük amacımız kullanıcılarımızın eticarette başarılı olmalıdır. Bu yüzden her daim eşsiz teknik destk ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Eticarete Başlamanız için 10 Neden