Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi yazılımımız İnajans'ın "Herkesin Web Sitesi Olsun Projesi" kapsamında geliştirdiği ve web sitelerinin kullanıcıları tarafından oluşturulduğu bulut tabanlı bir sistemidir.

5 Dakikada Hazır Site

Teknik bilgi gerektirmez, yönetmesi çok kolay...
Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi uygulamamız ile basit bir şekilde 5 dakikada web siteleri hazırlanabilir ve kolayca yönetilebilir. Platformumuz ile açılan siteler mobil uyumlu, SEO dostu ve son teknolojidir. Hazır tasarım şablonlarından seçim yaparak web sitenizi kullanabilirsiniz. Hazır site uygulamamızı kullanmak için herhangi bir teknik bilgiye ya da personele ihtiyaç yoktur. Yönetici arayüzü çok kolay ve herkes tarafından yönetilebilir.

Anında Hazır Web Sitesi

 • Mobil uyumlu (Responsive Tasarım)
 • SSL sertifikalı
 • Her sektöre, her kişiye uygun web sitesi
 • Yönetmesi çok kolay, %100 Yerli ve Türkçe
 • Eşsiz teknik destek (Telefon + eposta)
 • 5 dakikada yayında
 • Sayfa ya da görsel sınırı yok
 • +1000 aktif kullanıcı
Hazır Site

Yazılımımız sadece 1 dakikada web sitesini manuel bir işlem yapmaya gerek olmadan otomatik olarak oluşturur ve kullanıcısı hemen sayfalar eklemeye - web sitesi için diğer ayarları yürütmeye başlayabilir. Tasarım şablonu seçimi, logo yükleme, yazı tipi belirleme, bannerlar oluşturma, menü yapısı gibi tüm öğeler kullanıcılar tarafından yönetilebilmektedir. Bütün bu işlemleri yaparken kullanıcıların teknik bir bilgiye ihtiyaçları olmadıklarını da önemle belirtelim. Oldukça kolay ve kullanışlı bir yönetici arayüzü sunan altyapımız işletmeler ve bireyler için harika bir web sitesi oluşturma çözümüdür. Hazır site yazılımımız ile sadece 5 dakika içerisinde ihtiyacınız olan web sitesini yayınlamanız mümkün.

Hazır Web Sitesi Şablonu 1
Hazır Web Sitesi Şablonu 2

Hazır site yazılımımızın ana amacı ihtiyacı olan herkese, kolay bir şekilde, hızlıca ve ekonomik çözümler ile herşey dahil bir web sitesi sunmaktır. Hazır site uygulamamız ile, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, yeni ziyaretçiler edinecek ve hiç bir teknik detay ve sorunla boğuşmayacaksınız. Ayrıca trafik ve sayfa sınırı olmadığı için de ek fatura, ek maliyetler ile karşılaşmayacaksınız. Uygun ve ekonomik maliyetler ile internet sitesi ihtiyacınızı profesyonel bir şekilde karşılayabileceksiniz.

Bulut tabanlı sistemi, HTML5 ve responsive yapısı ile web sitenizi kolayca oluşturabilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerden yönetebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilir, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Şablonu 3
Hazır Web Sitesi Şablonu 4

Öne Çıkan Özellikler

 • Sınırsız sayfa ekleme: Medium ve Large web sitesi paketlerinde sayfa ekleme sınırı yoktur. İstediğiniz kadar sayfa ve içerik oluşturabilirsiniz.
 • Sınırsız kategori ekleme: Yine Medium ve Large paketlerde kategori oluşturmada sınır bulunmuyor.
 • Sınırsız trafik/bandwith: Web siteniz için bir trafik limiti yoktur. Ek fatura ya da maliyetlerle karşılaşmazsınız.
 • Sayfalarınız için sınırsız web alanı: Web site görsel ve diğer dosyaları için bir alan sınırlandırması yoktur. Web sitenize istediğiniz kadar görsel yükleyebilirsiniz.
 • Etkileyici hazır temalar: Hazır tasarımlardan istediğinizi tek tık ile web sitenize uygulayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz tasarımı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
 • Son teknoloji e-posta(lar): Alan adınızla kullanabileceğiniz ve istediğiniz kadar oluşturabileceğiniz epostalar.
 • Mobil uyumlu: Web siteniz responsive tasarım özelliği ile tüm cihazlarda kusursuz görüntülenir.
 • Arama motoru dostu (SEO): Web sitenizin altyapısı tamamen SEO uyumludur. SSL sertifikası, akıllı url, site haritası, favicon gibi temel SEO özellikleri web sitenizin altyapısında mevcuttur.
 • Kolay ve tamamı Türkçe yönetici paneli: Web sitenizin her alanını kolayca yönetebilirsiniz.
 • .com alan adı tescili: Kendinize ait bir alan adınız yoksa Clouds Web lisansı alırken .com alan adını da kayıt edebilirsiniz.
 • Teknik destek ve yardım: Clouds Web kullanıcıları istedikleri her an destek ve yardım alabilirler.
 • Bulut tabanlı, sürekli gelişen: Clouds Web sürekli gelişir ve yeniliklerden tüm kullanıcılar yararlanır.

Hemen Yayında Hazır Site!

Bilgi için: 0(312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz...
Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi kimler için uygundur?

Web sitesi oluşturmak isteyen birey ya da işletmeler istedikleri gibi bir internet sitesine Clouds Web ile sahip olabilirler. Sistemimiz altyapısı ister kişisel, ister kurumsal web sitesi oluşturmaya uygundur. Bireyler blog ve kendilerini tanıtıcı web sitelerini, işletmeler ise firmaları için kusursuz ve son teknoloji bir web sitesi sahibi olabilirler. Muayenehane sahibi doktorlar, psikologlar gibi bireysel web sitesi oluşturmak için gerekli alyapıya sahip olan yazılımımız ile inşaat, kozmetik, turizm, gıda,sigorta ya da hizmet vb. gibi tüm sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler de kolayca web sitesi oluşturabilir.

Eşsiz Danışmanlık Servisimiz

İnajans tüm müşterilerine eşsiz bir teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunar. Bu bağlamda hazır site kullanıcılarımız da İnajans'ın sunduğu bu eşsiz hizmetten yararlanabilirler. Web siteleri ile ilgili her türlü soru ve destek ihtiyaçlarını bizlere iletebilirler. Amacımız tüm kullanıcılarımızın aldığı hizmetten fayda sağlamasıdır.

2014 yılından beri sunduğumuz hazır web site çözümümüz ile bugüne kadar binin üzerinde web sitesi oluşturuldu. Ve bir çok kullanıcımız halen bizimle web sitesi çözümlerinde yollarına devam etmektediler. Sunduğumuz hazır site altyapısı ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabileceğimizi ve size tahmin ettiğinizden daha fazla fayda sağlayacağımıza inanıyoruz.

İnajans olarak en önem verdiğimiz konuların başında gelen mükemmel teknik destek anlayışımız elbette ki hazır web site kullanıcıları için de geçerli. Kullanıcılarımız istedikleri zaman telefon ya da eposta ile teknik destek ekibimizden yardım alabilirler.

%100 Yerli

Hazır site uygulamamız %100 yerli bir hazır site yazılımıdır ve tamamıyla Türkçe bir altyapıya sahiptir. Ayrıca kullandığı tüm sunucular da Türkiye lokasyonludur.

Özetle bir hazır web sitesi altyapısında olması gereken tüm özellikler fazlasıyla bizde mevcut!

Size özel tasarlanmış bir web sitesi ihtiyacınız var ise web tasarım hizmetimizi inceleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ayrıca Hosting - Barındırma İhtiyacım Var mı?

Hayır, hazır web çözümümüzü kullanmanız durumunda, tamamı Türkiye'de bulunan sunucularımızdan hosting (barındırma) hizmeti de alacaksınız. Ayrıca size trafik (bandwidth) sınırı da koymuyoruz. Web sitenize istediğin kadar sayfa ve görsel ekleyebileceğiniz alanı da sağlıyoruz.

Kendi Alan Adımı Kullanabilir miyim?

Elbette, mevcut bir alan adına sahip iseniz yapmanız gereken tek şey, alan adının dns bilgilerini: ns1.clouds.com.tr ve ns2.clouds.com.tr adreslerine yönlendirmeniz.

Alan Adım Yok, Ne Yapabilirim?

Bir alan adına sahip değilseniz hazır site uygulamamızı satın alırken .com uzantılı alan adınızı da kayıt edebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz alan adınızın tüm hakları size ait olacaktır.

Web Sitem Ne Zaman Aktif Olur?

Hemen! Lisans alımını tamamladığınız an web siteniz otomatik olarak kurulur ve yayına hazır hale gelir. Yönetici bilgileri ve diğer detaylar da e-posta adresinize ulaşır.

Kurulum Ücreti Var mı?

Hayır. Web siteniz için lisans ücreti haricinde herhangi bir ekstra kurulum ücreti bulunmamaktadır.

İlginizi çekebilir: Hazır Web Sitesi Nedir?