Hazır Web Sitesi

Clouds Web İnajans'ın "Herkesin Web Sitesi Olsun Projesi" kapsamında geliştirdiği ve web sitelerinin kullanıcıları tarafından oluşturulduğu bulut tabanlı bir hazır web sitesi sistemidir.

Clouds Hazır Web Sitesi ile basit bir şekilde 5 dakikada web siteleri hazırlanabilir ve kolayca yönetilebilir. Clouds Web ile açılan siteler mobil uyumlu, SEO dostu ve son teknolojidir. Hazır tasarım şablonlarından seçim yaparak web sitenizi kullanabilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Şablonu 1
Hazır Web Sitesi Şablonu 2

Anında Hazır Site

Clouds Web sadece 1 dakikada web sitesini otomatik olarak oluşturur ve kullanıcısı hemen sayfalar eklemeye ve site için diğer ayarları yürütmeye başlayabilir. Tasarım şablonu seçimi, logo yükleme, yazı tipi belirleme, bannerlar oluşturma, menü yapısı gibi tüm öğeler kullanıcılar tarafından yönetilebilmektedir. Bütün bunları yaparken kullanıcıların teknik bir bilgiye ihtiyaçları olmadıklarını belirtelim. Oldukça kolay ve kullanışlı bir yönetici arayüzü sunan Clouds Web işletmeler ve bireyler için harika bir web sitesi çözümüdür.

Clouds Web'in amacı web sitesi ihtiyacı olan herkese, kolay bir şekilde, hızlıca ve ekonomik çözümler ile bir web sitesi sunmaktır. Clouds Web hazır web sitesi ile, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, yeni ziyaretçiler edinecek ve hiç bir teknik detay ve sorunla boğuşmayacaksınız. Ayrıca trafik ve sayfa sınırı olmadığı için de ek fatura, ek maliyetler ile karşılaşmayacaksınız.

Bulut tabanlı sistemi, HTML5 ve responsive yapısı ile web sitenizi kolayca oluşturabilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerden yönetebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilir, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Şablonu 3
Hazır Web Sitesi Şablonu 4

Clouds Web'in Öne Çıkan Özellikleri

 • Sınırsız sayfa ekleme: Medium ve Large web sitesi paketlerinde sayfa ekleme sınırı yoktur. İstediğiniz kadar sayfa ve içerik oluşturabilirsiniz.
 • Sınırsız kategori ekleme: Yine Medium ve Large paketlerde kategori oluşturmada sınır bulunmuyor.
 • Sınırsız trafik/bandwith: Web siteniz için bir trafik limiti yoktur. Ek fatura ya da maliyetlerle karşılaşmazsınız.
 • Sayfalarınız için sınırsız web alanı: Web site görsel ve diğer dosyaları için bir alan sınırlandırması yoktur. Web sitenize istediğiniz kadar görsel yükleyebilirsiniz.
 • Etkileyici hazır temalar: Hazır tasarımlardan istediğinizi tek tık ile web sitenize uygulayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz tasarımı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
 • Son teknoloji e-posta(lar): Alan adınızla kullanabileceğiniz ve istediğiniz kadar oluşturabileceğiniz epostalar.
 • Mobil uyumlu: Web siteniz responsive tasarım özelliği ile tüm cihazlarda kusursuz görüntülenir.
 • Arama motoru dostu (SEO): Web sitenizin altyapısı tamamen SEO uyumludur. SSL sertifikası, akıllı url, site haritası, favicon gibi temel SEO özellikleri web sitenizin altyapısında mevcuttur.
 • Kolay ve tamamı Türkçe yönetici paneli: Web sitenizin her alanını kolayca yönetebilirsiniz.
 • .com alan adı tescili: Kendinize ait bir alan adınız yoksa Clouds Web lisansı alırken .com alan adını da kayıt edebilirsiniz.
 • Teknik destek ve yardım: Clouds Web kullanıcıları istedikleri her an destek ve yardım alabilirler.
 • Bulut tabanlı, sürekli gelişen: Clouds Web sürekli gelişir ve yeniliklerden tüm kullanıcılar yararlanır.

İnajans olarak en önem verdiğimiz konuların başında gelen mükemmel teknik destek anlayışımız elbette ki Clouds Web kullanıcıları için de geçerli. Clouds Web kullanıcıları istedikleri zaman telefon ya da eposta ile teknik destek ekibimizden yardım alabilirler.

%100 Yerli

Clouds Web %100 yerli bir hazır site yazılımıdır ve tamamıyla Türkçe bir altyapıya sahiptir. Ayrıca kullandığı tüm sunucular da Türkiye lokasyonludur.

Özetle bir hazır web sitesi altyapısında olması gereken tüm özellikler fazlasıyla Clouds'ta!