Web Tasarımı

Profesyonel Web Sitesi Çözümleri

Özel Tasarım ya da Hazır Web Sitesi Çözümleri
Web Tasarımı

Web Tasarım

Tamamen istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik size özel hazırlanan web tasarım hizmeti ve web sitesi çözümüdür. İsteklerinizi dinler ve tam istediğiniz gibi bir web sitesini size sunarız.

Hazır Web Sitesi

2014 yılında yayınladığımız Clouds Web hazır site yazılımı ile 5 dakika içerisinde bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Hazır tasarım şablonlarından birini seçip, diğer tüm ayarlarınızı ve içerik girişlerinizi Clouds Web yönetici arayüzü ile yapabilirsiniz..

Web Tasarımı Çözümlerinde Benimsediğimiz Temel Özellikler

Mobil Uyumlu Olmaları

Hazırladığımız tüm siteleri mobil uyumlu yani tüm cihazlar üzerinde kusursuz görüntülenecek şekilde hazırlarız.

SEO Dostu

SEO bir web sitesinin olmaz ise olmazıdır. Bu yüzden ister özel ister hazır bir çözüm olsun tüm web sitelerimizin altyapılarının SEO dostu olmasına en ince ayrıntısına kadar dikkat ederiz.

Güvenli Altyapı

Hazırladığımız tüm web çalışmalarında SSL sertifikası bulunur. Bu sertifika ziyaretçilerinizin kişisel bilgilerini korumak adına önemlidir ve sitenizin güvenli görünmesini sağlar.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi

Hazırladığımız web sitesinde gereksiz hiç bir kod bulunmaz, işlevsellik ile programlanır ve yüksek güçteki sunucularda çalışır. Temel amacımız web site ziyaretçilerinize mükemmel bir deneyim yaşatmaktır.

Eğitim, Teknik Destek ve Danışmanlık

Tüm müşterilerimiz istedikleri zaman siteleri ile ilgili eğitim ve telefon ya da e-posta yolu ile teknik destek imkanına sahiptir. (Sistem açılışında, kullanıcıya, yönetim paneli ile ilgili detaylı bir eğitim verilmekte ve ayrıca temel SEO eğitimi de verilmektedir.)

Bakım, Yedekleme

Sistemlerimiz sürekli yedeklenir ve geliştirilir. Hem site dosyalarınız, hem de veritabanı düzenli aralıklar ile yedeklenir, saklanır ve olası bir veri kaybının yaşanma riskini ortadan kaldırır.

Web Sitenizi Oluşturalım mı?

Hemen 0(312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşın. Size uygun çözümü bulup hemen işe başlayalım...
Web Tasarımı

Her İhtiyaca ve Bütçeye Uygun Web Sitesi Çözümleri

Bütçeniz ve ihtiyaçlarınız dahilinde tam size göre bir web tasarım ve web sitesi çözümü bizde mevcut. İster özel tasarım ister hazır web sitesi çözümü ile anahtar teslim bir web sitesine sahip olmanız İnajans ile çok kolay. Bir web sitesi yaptırmak ya da var olan sitenizi güncelletmek istiyorsanız bize danışmadan karar vermeyin...

Web Siteniz için Hemen Teklif Alın

0(312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Sizi dinler, ihtiyaç ve bütçenize en uygun çözümü size sunarız.

2005 Yılından beri Web Tasarımı Hizmeti Veriyoruz

Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve web tasarımı çalışmalarımızı buna paralel sürdürüyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun, size fayda sağlayan web siteleri üretiyoruz...