SEO Servisleri

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu çok kollu ve üzerinde profesyonelce çalışılması gereken bir konu olup, siteniz için hayati önem taşımaktadır.

SEO

Arama motorlarında bulunmamak, sitenizin hiç bir fayda getirmediğini gösterir; işte bu yüzden hem site içi, hem de site dışı SEO servisleri vermekteyiz.

SEO Nedir?

SEO, Bir web sitesinin arama motorlarının organik sonuçlarında daha yüksek sıralar alması için yapılan düzenli ve takip edilen çalışma bütünüdür. SEO çalışmaları temel olarak 2 bölümde ele alınmalıdır. Birincisi Site içi SEO, ikincisi de Site dışı SEO çalışmalarıdır.

Hem kurumsal web sitesi hem de e-ticaret siteleri için SEO çalışmaları yapmaktayız.

SEO Çalışmaları Sonucunda Ne Elde Edeceksiniz?

Bir kelime için 1.sıra garantisi değil, bir çok kelimede ilk sayfada yer almanız adına SEO çalışmaları yapılır ve çalışma sonucunda web sitenizin trafiğinde gözle görülür bir artış olur. Hiçkimse bir kelime için organik arama sonuçlarında 1.sıra garantisi veremez. Bu gerçek dışıdır. Öncelikli olarak SEO çalışmasının temel amacı organik arama sonuçlarında daha yukarı sıralamalar elde edip bu yolla web sitesine daha çok trafik sağlamaktır.

SEO çalışmalarımızda öncelikli olarak var olan sitenin raporunu hazırlayıp, arkasından iş planı çıkartmaktayız ve SEO çalışmalarına başladıktan sonra aylık raporlar halinde sizlere sunmaktayız.

SEO çalışmalarında neler yapıyoruz?

Teknik Altyapı Kontrolü ve Düzenlenmesi

SEO çalışmalarının sağlıklı sonuçlar verebilmesi için web sitenizin altyapısının kontrolleri gerçekleştirilir ve gerekli düzenlemeler rapor edilip, uygulanması istenir. Eğer web siteniz çok eski bir tasarım ve yazılıma sahip ise web siteniz yenilenir. Web sitenizin mobil uyumlu olması, SSL sertifikasına sahip olması gibi birçok detay kontrolden geçirilir.

İçerik çalışmaları (Site içi SEO)

SEO için içerik en önemli değerdir diyebiliriz. Web sitenizin içerikleri ziyaretçileriniz tarafından kolay okunabilmeli, ilgi çekici ve %100 özgün olmalıdır. Tüm web sitenizin içeriğini bu doğrultuda baştan aşağı düzenler ve yeni - kaliteli içerikler üretiriz. Tüm içerikler sektörünüze uygun şekilde profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanır.

Sitedeki sorunların detaylı analizlerle belirlenmesi ve düzeltilmesi (Site içi SEO)

İçeriksel hataların, kopya içeriklerin tespit edilmesi ve kırık bağlantıların tespit edilip kaldırılması işlemlerini kapsar.

SEF url çalışmaları - Arama motoru dostu linkler (Site içi SEO)

Site link yapınız kontrol edilir ve gerekli düzenlemeler SEO altyapısına uygun şekilde yapılır.

Sitede yapılan analizler sonucu iyileştirme çalışmaları (Site içi SEO)

Diğer tüm içeriksel detaylarınız kontrol edilir ve yapılabilecek tüm iyileştirme çalışmaları sağlanır.

Rakipler ve anahtar kelimelerin analizi (Site dışı SEO)

Rakipleriniz ve anahtar kelimeleri raporlanır ve buna göre SEO çalışmaları yürütülür.

Backlink çalışmaları (Site dışı SEO)

İçerikleriniz iyi oldukça başka sitelerden link almaya başlayacaksınız. Bu da size arama motorlarında çok önemli bir artı puan getirecektir.

Sosyal medya yönetimi (Site dışı SEO)

Sosyal medya hesaplarınız ve içerikleriniz kontrol edilir ve SEO çalışmalarına uygun hale getirilir.

Sürekli Gözlem ve İyiliştirme

Web sitenizden kullanıcılarınızın maksimum seviyede faydalanması için çalışırız. Tüm teknik ve içerik detaylarını bu doğrultuda düşünerek titizlikle hazırlarız. Ziyaretçisini memnun eden siteler her zaman diğer rakiplerinden bir adım önde olmaktadır.

Çalışmayı bir gün dahi bile bırakmadan hergün kontrol eder, gözlemleriz; eksik kalan bölümleri tamamlar ve devamlı iyileştirme çalışmaları yaparız.

Birbirine Rakip Firmalar ile Çalışmayız

Sektörün yoğunluğuna göre ve etik açılardan, bazen bir sektörden sadece tek müşteri ile çalışmaktayız. Aynı kelime(ler) amaçlanan ikinci bir firma ile kesinlikle çalışmıyoruz.

Detaylı bilgi ve teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı Hizmet Ücretini Neye Göre Belirliyoruz?

Öncelikle sektörünüzü, sektörünüzdeki rekabete yol açacak diğer firmaları ve anahtar kelimelerinizi analiz ederek, yapılacak çalışmanın yoğunluğunu belirleriz. Bu yoğunluk ve servis durumuna göre SEO fiyatlandırması çıkarılır ve size sunulur.

SEO Servislerimiz için Sıkça Sorulan Sorular

SEO Hizmetinde Dürüstlükten Vazgeçmiyoruz

İnajans olarak yıllardır vazgeçmediğimiz dürüstlük anlayışımız ile, çalışmalara başlamadan hangi anahtar kelimede, hangi pozisyonda ve ne kadar süre sonra yer alacağınızı size tahminlerimiz doğrultusunda belirtiriz. İstediğiniz ancak sonuçlarda verimli olmayacak kelimeler de sizlere iş başlangıcından önce belirtilir. Yani olumsuz bir sürpriz ile karşılaşmazsınız. Ancak söylediğimizden daha üst sıralara çıkarıp, olumlu sürprizler de yapabiliriz :)

SEO ile İlgili Blogumuzdan İlginizi Çekebilecek Yazılarımızdan:

SEO Danışmanlığı Nedir? Neden SEO Hizmeti Almalısınız?

SEO Nedir? Profesyonel SEO Çalışmalarının Etkileri Nelerdir?