SEO / Sıkça Sorulan Sorular

SEO Çalışmalarını Sadece Kendi Hazırladığınız Web/E-ticaret Sitelerine mi Sağlıyorsunuz?

Hayır. SEO çalışmalarında web ya da e-ticaret sitesi altyapısını bizden almanız gerekli değildir. Ancak SEO çalışmalarına başlamadan önce sitenizi analiz eder ve düzeltilmesi gerekli bölümleri size sunarız. Eğer sitenizin altyapısı SEO çalışmaları için çok yetersiz ise size bu konuda çözümler sunarız.

SEO Çalışmaları Kaç Ay Sürer?

SEO çalışmalarımız çalışmaya başladıktan sonra belirli bir sürede sonuç vermeye başlar. SEO konusunda en az 6 aylık bir çalışma programı önermekteyiz. Elbette daha uzun SEO çalışmaları da sürdürülebilir.

SEO Çalışmalarında Web Sitemiz Ne Kadar Sürede Başarıya Ulaşır

SEO çalışmaları sabır gerektirir. İlk çalışma başlangıcından 2 ay sonrasında çalışmaların olumlu sonuçları görünür ve sitenizin trafiği artmaya başlar. Bu süreçten sonraki dönemde her geçen ay bir önceki aya göre %10-15 oranında bir trafik artışınız olur. Sektör ve kelimelere bağlı olarak 6 - 12 ay süreci içerisinde en verimli sonuçlar alınmaya başlar.

SEO Çalışmalarınız Garantili mi?

Bir anahtar kelime için kimse size 1.sıra garantisi veremez. Biz SEO çalışmalarında sizin kelimelerinizi analiz edip, bu kelimelere ekler üreterek bir çoğunda ilk sayfada yer almanızı ve web sitenizin trafiğini gözle görülür oranda arttıracağımızın garantisini verebiliriz.

Aynı Sektörde Birden Fazla Firma ile Çalışıyor musunuz?

Aynı ya da benzer kelimeler konusunda sadece tek bir firmayla çalışıyoruz.

SEO Danışmanlığı Fiyatlarınız Nedir?

Biz paket dahilinde fiyat sunmuyoruz. Sektör, kelime ve çalışma süreçlerine göre fiyatlandırma çıkartıyoruz. Bize ulaşıp hemen detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz.

SEO Çalışmalarınızda Sonradan Bize Zararlı Olabilecek Uygulamalar Kullanıyor musunuz?

Kesinlikle hayır! Biz SEO çalışmalarında tamamen doğal yollarla ilerliyoruz. Google sitenizden ne bekliyor ve ne yapılması gerekiyor bunu iyi biliyoruz ve sürekli çalışarak, üreterek SEO çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışma süresince neler yaptığımızı da tek tek müşterilerimize de anlatıyoruz.

Raporlama Yapıyor musunuz?

Elbette. Kendi içimizde raporlayarak çıkarttığımız analizler doğrultusunda çalışıyor ve belirli aralıklarla bu raporları müşterilerimize sunuyoruz.