E-fatura Yazılımı

Kolayca ve Her Yerden E-fatura Oluşturabilirsin!

İnajans çözümü in/tegrasyon ile e-faturaya geçmek çok kolay. İlk kez efatura kullanacak kişi ya da firmalara yasal adımlarda her an destek olmaktayız. Yasal işlemler tamamlandıktan sonra in/tegrasyon üzerinden kolayca fatura oluşturabilir, gelen faturalarınızı takip edip işlem yapabilirsiniz.

Kolayca ve her yerden Efatura oluşturabilirsin!

Kolay ve pratik arayüz ile efatura oluşturmak çok kolay! Kayıtlı müşterilerinizden seçim yaparak faturaya ait bilgileri otomatik getirebilirsiniz. İlgili fatura bir firmaya ilk kez kesildiğinde de müşteri kaydı otomatik oluşur.

Kolayca ve her yerden Efatura oluşturabilirsin!

Kolayca ve her yerden Efatura oluşturabilirsin!

in/tegrasyon üzerinden kayıtlı ürünlerinizden seçim yaparak ya da direk açıklama ekleyerek efatura oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ya da size gelen faturaları istediğiniz eposta adresine iletebilirsiniz. Ayrıca tüm faturalarınıza istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Kolayca ve her yerden Efatura oluşturabilirsin!

Size kesilen efaturalar otomatik olarak in/tegrasyon panelinize düşer ve gider faturaları içerisinde görüntülenir. Tüm giden ve gelen faturalarınızı tek panel üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Ön muhasebe modülü ile birlikte kullanmanız halinde faturalarınıza tahsilat ya da ödendi bilgisi girebilir, toplam alacak ve borç bilginizi de anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak tüm faturalara parçalı ödeme girişi yapabilir ve ilgili faturanın ne kadarının tahsil edildiğini, ne kadarının edilmediği gibi detayları da görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca ödeme ve tahsilat girişlerini evrak türü ile (çek, senet vb) gibi ile yapabilir ve ilgili evrağın ödemesini takip edebilirsiniz.

Kayıtlı faturalarınız doğrultusunda aylık, yıllık grafiklere erişebilir KDV raporlarını görüntüleyebilirsiniz.

Efatura ilk başvuru, mali mühür alımı ve imza oluşturma süreçlerinin ya da entegratör değişikliği işlemlerinin tamamında destek ekibimiz yanınızda. Tüm resmi işlemleri destek ekibimizle kısa bir sürede halletmeniz mümkün.

Efatura özel entegratörü olarak G-Yazılım ile entegre olarak çalışmaktayız. GİB'e kayıtlı özel entegratörleri görüntülemek için tıklayınız.

Kolayca ve her yerden Efatura oluşturabilirsin!

E-Dönüşüm Uygulamalarında Profesyonel Çözümlerimiz ile Sizinleyiz

Hemen bilgi almak için (312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.