E-fatura Yazılımı

Kolayca ve Her Yerden E-fatura Oluşturabilirsiniz!

İnajans çözümü in/tegrasyon ile e-faturaya geçmek çok kolay. İlk kez efatura kullanacak kişi ya da firmalara resmi adımlarda her an destek olmaktayız. Resmi işlemler tamamlandıktan sonra in/tegrasyon üzerinden kolayca efatura oluşturabilir, gelen faturalarınızı anlık olarak takip edip işlem yapabilirsiniz.

Kolay ve pratik arayüz ile efatura oluşturmak çok kolay! Kayıtlı müşterilerinizden seçim yaparak faturaya ait bilgileri otomatik getirebilirsiniz. İlgili fatura bir firmaya ilk kez kesildiğinde de müşteri kaydı otomatik oluşur. Ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmadan tek bir adımda hem faturanızı kesebilir hem de eş zamanlı olarak cari kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Kolayca ve her yerden Efatura oluşturabilirsin!

Kolayca ve her yerden Efatura oluşturabilirsin!

in/tegrasyon üzerinden kayıtlı ürünlerinizden seçim yaparak ya da direk açıklama ekleyerek efatura oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ya da size gelen faturaları istediğiniz eposta adresine iletebilirsiniz. Ayrıca tüm faturalarınıza istediğiniz zaman tek bir tıklama ile kolayca ulaşabilirsiniz.

E-fatura Nedir?

Kağıt - klasik fatura ile aynı yasal niteliğe sahip olan e-fatura çok kısa bir özetlemeyle: faturaların internet - dijital ortamda gönderilip, alınması olarak açıklanabilir. Format ve standartı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen e-fatura Türkiye'de 5.Mart.2010 tarihinden itibaren kullanılmaktadır.

E-faturaya Nasıl Geçilir

Efatura kullanmak ve klasik fatular yerine efatura oluşturmaya başlamak için birkaç basit adım vardır. Bunlar mali mühür temini ve elektronik fatura kullanımı başvurularıdır. Tüm bu işlemler online olarak sürdürülebilmektedir. İnajans olarak efaturaya geçmek isteyen tüm kullanıcılarımıza birebir destek olmakta ve anahtar teslim efatura çözümleri sunmaktayız.

Kolayca ve her yerden Efatura oluşturabilirsin!

Efatura Kesmek - Almak Çok Kolay

Size kesilen efaturalar otomatik olarak in/tegrasyon panelinize düşer ve gider faturaları içerisinde görüntülenir. Tüm giden ve gelen faturalarınızı tek panel üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yazılımımızı ön muhasebe modülü ile birlikte kullanmanız halinde faturalarınıza tahsilat ya da ödendi bilgisi girebilir, toplam alacak ve borç bilginizi de anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak tüm faturalara parçalı ödeme girişi yapabilir ve ilgili faturanın ne kadarının tahsil edildiğini, ne kadarının edilmediği gibi detayları da görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Ayrıca ödeme ve tahsilat girişlerini evrak türü ile (çek, senet vb) gibi ile yapabilir ve ilgili evrağın ödemesini (çek, senet) takip edebilirsiniz.

Gelişmiş efatura yazılımımız in/tegrasyon ile ön muhasebe sürecinizi çok kolay bir şekilde yönetebilir ve kusursuz bir ön muhasebe süreci sağlayabilirsiniz. Tüm yazılımımız web tabanlı çalıştır ve mobil uyumlu bir arayüze sahiptir. Yani internet olan her yer ve cihazdan yazılıma ulaşabilirsiniz. İster fatura kesebilir, isterseniz de size gelen faturaları anlık olarak takip edebilirsiniz.

Size oluşturulan efaturalar sisteminize otomatik düşer, herhangi ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Efatura mükellefi olmayan tedarikçilerinizden size gelen klasik - kağıt faturaları da sisteminize eklemeniz ve tam bir gelir-gider rapor ve düzeni oluşturmanız da yazılımımız tarafından size sağlanmaktadır. Ek olarak faturası olmayan ya da makbuz karşığı yaptığınız harcamaları sisteme kayıt edebilir, bu tutarları da giderlerinize ekleyebilirsiniz.

Kayıtlı faturalarınız doğrultusunda aylık, yıllık grafiklere erişebilir KDV raporlarını görüntüleyebilirsiniz.

Efatura yazılımımız ile giden ve gelen fatura süreçlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Fatura oluşturma ve göndermenin 1 dakika bile sürmediği efatura yazılımımız ile hemen tanışmak için bize ulaşabilirsiniz. Efatura kullanmanızın size klasik faturaya göre çok ciddi zaman ve para tasarrufu sağlayacağını da bilmenizi isteriz. Çünkü efaturada herşey otomatik işler ve size hız kazandırır. Ayrıca kağıt, yazıcı ve kargo masrafınız da olmaz.

Efatura ilk başvuru, mali mühür alımı ve imza oluşturma süreçlerinin ya da entegratör değişikliği işlemlerinin tamamında destek ekibimiz yanınızda. Tüm resmi işlemleri destek ekibimizle kısa bir sürede halletmeniz mümkün.

Web Tabanlı Efatura Yazılımı

İnternet olan her yerden ve tüm mobil cihazlardan fatura oluşturabilir, size gelen faturaları görüntüleyebilir ve raporlamalar yapabilirsiniz. Yazılımımız tamamen mobil uyumlu ve hızlı çalışan bir sisteme sahiptir.

Efatura özel entegratörü olarak G-Yazılım ile entegre olarak çalışmaktayız. GİB'e kayıtlı özel entegratörleri görüntülemek için tıklayınız.

Kolayca ve her yerden Efatura oluşturabilirsin!

Efatura ile ilgili bu yazımız ilginizi çekebilir: E-faturanın Avantajları Nelerdir? Neden E-faturaya Geçmelisiniz?

E-Dönüşüm Uygulamalarında Profesyonel Çözümlerimiz ile Sizinleyiz

Efatura hakkında hemen bilgi almak için (312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.