Online Tahsilat ve Efatura Entegrasyonu

Ödemelerinizi Online Alın, Efaturalarınız da Otomatik Oluşsun!

Müşterilerinize oluşturduğunuz ödenmemiş faturaları, müşterileriniz online olarak ödeyebilirler. Ya da efatura oluşturmadan bir ön fatura oluşturarak müşterinizden online ödeme alabilirsiniz. Önce ödeme aldığınız ön faturaları sonrasında tek bir tıklama ile efaturaya çevirebilirsiniz.

Online Tahsilat

Efatura ve ön muhasebe yazılımımız ile entegre çalışan online tahsilat sistemimiz ile müşterilerinizden 7/24 tahsilat yapmanız mümkün. İster önceden oluşturduğunuz efatura için online ödeme alın, ister efatura oluşturmadan tahsilat yapın, isterseniz de cari hareketlerine göre müşterinizin bakiyesine göre online ödeme alın. Hepsi tüm detayları ile sistemimizde mevcut.

Kolay Ön Muhasebe!

Ödeme altyapısı olarak PayTr ile çözüm ortaklığımız mevcut. Tüm banka kredi kartlarına taksit imkanı sağlayabilir, özel komisyon oranları ile 2 saat içerisinde ek bir ücret ödemeden sanal pos sahibi olabilirsiniz. Bunun haricinde banka sanal posu ya da başka bir ödeme kanalı kullanmak isterseniz de altyapımız buna uygun!

İş yükü olarak size ciddi zaman kazandıran bu yazılımımız ile birlikte online tahsilat işlemleri ile birlikte otomatik olarak efatura, ön muhasebe gibi işlemleri de bütünleşik olarak kontrol altına almış oluyorsunuz.

Online Tahsilat Yazılımlarında Profesyonel Çözümlerimiz ile Sizinleyiz

Hemen bilgi almak için (312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.