Ön Muhasebe Yazılımı

Kolay Ön Muhasebe!

Efaturalarınızı takip ederken kolaylıkla ön muhasebenizi tutabilirsiniz. Kestiğiniz faturalara ödeme ekleyebilir, alınan faturalarınıza ödeme bilgisi girebilirsiniz. Firma cari ekstrelerini sistem üzerinden anında oluşturabilir ve eposta olarak karşı tarafa iletebilirsiniz.

Kolay Ön Muhasebe!

Efaturalarınıza vade tarihi ekleyebilir, vadesi geçen ödemeleri ya da tahsilat beklediğiniz tüm faturaları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak size gelen faturalara da vade tarihi ekleyebilir, yine ödeme yapmak için bekleyen faturaları görüntüleyebilirsiniz. Bir faturaya birden fazla ödeme girişi yapabilir ve sistem üzerinde kalan bakiyeyi görüntüleyebilirsiniz. Size gelen efaturalar haricinde klasik tip (kağıt fatura) - ya da fiş, gider faturalarını da sisteme ekleyebilir ve kusursuz bir ön muhasebe gerçekleştirebilirsiniz. Gider faturaları haricinde de evrağı olmayan harcamalar için harcama eklemesi yapabilir, harcamalara etiketler oluşturarak daha sonradan detaylı harcama raporları oluşturabilirsiniz. Örneğin: 2020 yılına ait ofis apartman aidat harcamaları gibi. Aynı zamanda kasadan alınan, çekilen paraları da sisteme işlemeniz mümkün. Bu doğrultuda tam gelir/gideri gözlemlemeniz ve kasa bakiyesini görüntülemeniz sağlanır. Yapılan harcamaları personel maaş, personel gider, personel prim olarak da kategorilendirebilirsiniz.

Devlete ait ödemeleri; vergi ve SGK ödemelerini sisteme kayıt edebilirsiniz. Bu doğrultuda ödemiş olduğunuz devlet ödemelerini istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz. Vergi ödemelerini KDV, geçici vergi, gelir vergisi, stopaj gibi türlere göre işleyebilirsiniz. Tek bir tıklama ile belirli bir ay içerisinde ne kadar ve hangi türde vergi ödemesi yaptığınızı görüntüleyebilirsiniz.

Kolay Ön Muhasebe!

Harcama, gelen fatura ya da oluşturduğunuz faturalar için evrak ile (çek,senet) ile ödeme/tahsilat ekleyebilirsiniz. Bu evrağın da vade tarihine göre sorgulanmasını sağlayabilirsiniz. Vadesi yaklaşan ya da geçmiş tahsilatı veya ödenmesi gerekli evrakları paneliniz üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu işlemlere internet olan her yerden ve her cihazdan kolayca ulaşabilir ve yönetebilirsiniz.

Kolay Ön Muhasebe!

Ön Muhasebe Yazılım İhtiyaçlarınızda Profesyonel Çözümler ile Yanınızdayız

Hemen bilgi almak için (312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.