in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

Tek Panelden Muhasebe, Efatura, E-ticaret ve Pazaryeri Yönetimi

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız in/tegrasyon yayında! Temeli efatura oluşturmak olan bu yazılıma günümüz teknolojisinde ihtiyaç duyulan hemen herşeyi eklemeye çalıştık.

integrasyon

in/tegrasyon ile efatura oluşturabilir, ön muhasebe yapabilir, cari hesap ekstresi oluşturabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret sitenize bağlayıp, siparişlerinizi çekebilir ve siparişlerinize ait otomatik efatura oluşturabilirsiniz. Ayrıca N11, Hepsiburada, Trendyol gibi pazar yerlerinde satış yapıyorsanız yine in/tegrasyon ile bu pazar yerleri arasında entegrasyon oluşturabilirsiniz. Fiziki dükkan satışlarınız varsa in/tegrasyon ile tüm dükkanınızı ve şubelerinizi satış, ön muhasebe ve stok alanlarında yönetebilirsiniz. Kısaca in/tegrasyon tek panelden herşeyin yönetilmesini sağlayan bütünleşik web tabanlı bir yazılımdır.

Efatura Oluşturmak ve Efaturaları Yönetmek Çok Kolay

Tek bir tıklama ile 10 saniye içerisinde efatura oluşturabilir ve ilgilisine eposta ile iletebilirsiniz. Kayıtlı ürünlerinizden otomatik seçim yaparak ya da direk açıklama ekleyerek efatura oluşturabilirsiniz.

Efatura Oluşturmak ve Efaturaları Yönetmek Çok Kolay

Efatura Oluşturmak ve Efaturaları Yönetmek Çok Kolay

Ön Muhasebe ve Cari Hesap Ekstreleri

Efaturalarınızı takip ederken kolaylıkla ön muhasebenizi tutabilirsiniz. Kestiğiniz faturalara ödeme ekleyebilir, alınan faturalarınıza ödeme bilgisi girebilirsiniz. Firma cari ekstrelerini sistem üzerinden anında oluşturabilir ve eposta olarak karşı tarafa iletebilirsiniz.Efaturalarınıza vade tarihi ekleyebilir, vadesi geçen ödemeleri ya da tahsilat beklediğiniz tüm faturaları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak size gelen faturalara da vade tarihi ekleyebilir, yine ödeme yapmak için bekleyen faturaları görüntüleyebilirsiniz. Bir faturaya birden fazla ödeme girişi yapabilir ve sistem üzerinde kalan bakiyeyi görüntüleyebilirsiniz. Size gelen efaturalar haricinde klasik tip (kağıt fatura) - ya da fiş, gider faturalarını da sisteme ekleyebilir ve kusursuz bir ön muhasebe gerçekleştirebilirsiniz. Gider faturaları haricinde de evrağı olmayan harcamalar için harcama eklemesi yapabilir, harcamalara etiketler oluşturarak daha sonradan detaylı harcama raporları oluşturabilirsiniz.

Ön Muhasebe ve Cari Hesap Ekstreleri

Ön Muhasebe ve Cari Hesap Ekstreleri

Online Tahsilat

Müşterilerinize oluşturduğunuz ödenmemiş faturaları, müşterileriniz online olarak ödeyebilirler. Ya da efatura oluşturmadan bir ön fatura oluşturarak müşterinizden online ödeme alabilirsiniz. Önce ödeme aldığınız ön faturaları sonrasında tek bir tıklama ile efaturaya çevirebilirsiniz. Efatura ve ön muhasebe yazılımımız ile entegre çalışan online tahsilat sistemimiz ile müşterilerinizden 7/24 tahsilat yapmanız mümkün. İster önceden oluşturduğunuz efatura için online ödeme alın, ister efatura oluşturmadan tahsilat yapın, isterseniz de cari hareketlerine göre müşterinizin bakiyesine göre online ödeme alın. Hepsi tüm detayları ile sistemimizde mevcut.

Online Tahsilat

Eticaret Sitenize Entegre

Sistemi eticaret sitenize kolayca entegre etmeniz mmümkün. Bu durumda eticaret sitenizden gelen siparişler panelinize anlık yansıyacak, onaylandı, gönderildi gibi işlemleri in/tegrasyon paneli üzerinden yapmanız sağlanacaktır. Ek olarak ilgili siparişe ait faturayı da tek bir tıklama ile oluşturabileceksiniz.

Eticaret Sitenize Entegre

Pazar Yerlerine Entegre

N11.com, Hepsiburada.com, Trendyol.com gibi pazar yerlerinde satış yapıyor iseniz bu yazılım işte tam size göre. Bu pazaryerlerinden gelen siparişleriniz tek bir yerde yani in/tegrasyon panelinde toplanır ve buradan işlem yapılır. Siparişe onay verilmesinden, kargoya verildi aşamasına kadar bu panel ile tam bir kontrol sağlayabilirsiniz. Ve ek özellik olarak ilgili pazaryerine ait kargo çıktısını da yine bu sistem üzerinden tek bir tıklama ile yazdırabilirsiniz. Ayrıca ilgili siparişe ait faturayı da yine bu panel üzerinden oluşturabilirsiniz.

Pazar Yerlerine Entegre

Fiziki Dükkan Yönetimi

Bir fiziki dükkanınız varsa in/tegrasyon ile bu dükkanı yönetmek te çok kolay! Satışlarınızı anlık olarak giriş yapabilir, muazzam bir stok yönetimi sağlayabilirsiniz. Ek olarak e-ticaret siteniz ve pazaryeri satışlarınız varsa da hepsi birlikte tek panelden yönetilir ve stok durumunuz her daim anlık olarak gerçek sonuçları verir.

Fiziki Dükkan Yönetimi

Sosyal Medya Sipariş Yönetimi

Instagram, Facebook ya da Whatsapp üzerinden sipariş alıyor iseniz, bu siparişleri sisteme ekleyebilir ve stok kontrolü gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda ilgili siparişlere tek tıklama ile efatura oluşturabilir, kargo çıktıları alabilirsiniz.

Barkod Yönetimi

Barkod okuyucu ile ürünlerinizi sisteme otomatik giriş yapabilir, yeni ürün girişlerini pratik hale getirebilirsiniz.

Kullanıcı ve Log Yönetimi

İstediğiniz alanlara, istediğiniz kadar yönetici atayabilirsiniz. Bu yöneticiler sadece sizin verdiğiniz yetkiler dahilinde işlem alanlarına ulaşabilir ve işlem yapabilirler. Ek olarak bu yöneticilerin yaptıkları tüm işlemleri Log Kayıtları altındaki menüden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı ve Log Yönetimi

Hemen bilgi almak için (312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

in/tegrasyon web sitesi