in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

 • 27/06/2020

  Uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız in/tegrasyon yayında! Temeli efatura oluşturmak olan bu yazılıma günümüz teknolojisinde ihtiyaç duyulan hemen herşeyi eklemeye çalıştık.

  in/tegrasyon ile efatura oluşturabilir, ön muhasebe yapabilir, cari hesap ekstresi oluşturabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret sitenize bağlayıp, siparişlerini çekebilir ve siparişlerinize ait otomatik efatura oluşturabilirsiniz. Ayrıca N11, Hepsiburada, Trendyol gibi pazar yerlerinde satış yapıyorsanız yine in/tegrasyon ile bu pazar yerleri arasında entegrasyon oluşturabilirsiniz. Fiziki dükkan satışlarınız varsa in/tegrasyon ile tüm dükkanınızı ve şubelerinizi satış, ön muhasebe ve stok alanlarında yönetebilirsiniz. Kısaca in/tegrasyon tek panelden herşeyin yönetilmesini sağlayan bütünleşik web tabanlı bir yazılımdır.

  in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

  Aşağıda yazılıma ait detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız. in/tegrasyon ile ilgili her türlü sorunuzu (312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşarak iletebilirsiniz.

  Efatura Oluşturmak ve Efaturaları Yönetmek Çok Kolay

  in/tegrasyon ile efatura oluşturmak çok pratik ve hızlıdır. Fatura oluştururken kayıtlı müşterileriniz arasından aynı ekranda kolayca seçim yapıp müşterinize ait fatura bilgilerini ekrana getirebilirsiniz. Eğer ilk kez bu müşteriye fatura kesiliyorsa fatura ile birlikte ilgili müşterinin bilgileri de kayıt altına alınır. Yine kayıtlı ürünleriniz arasından seçim yaparak efaturanızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

  in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

  in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

  in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

  Düzenlediğiniz efaturaları istediğiniz zaman istediğiniz kişiye eposta olarak gönderebilir, internet olan her yerden hızlıca faturalarınıza ulaşabilir ve görüntüyebilirsiniz.

  Size düzenlenen efaturalar da yine bu panele otomatik olarak düşer ve sizin kontrol etmeniz sağlanır. Size yeni bir fatura geldiğinde faturayı düzenleyen firma ya da kişi tedarikçilerinizin arasında kayıtlı değil ise otomatik olarak kayıt altına alınır.

  Ön Muhasebe ve Cari Hesap Ekstreleri

  Tüm faturalarınıza vade tarihi, tahsilat ya da ödeme ekleyebilir ve tahsil edilmiş veya edilmemiş, yine ödeme yapılmış ya da yapılmamış gibi ayrımlarla faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak vadesi geçen tahsilat ya da ödemeleri de görüntülemeniz mümkün. Bir faturaya birden fazla tahsilat ya da ödeme ekleyebilir, kalan bakiyeyi görüntüleyebilirsiniz. Cari kayıtlarınız için hesap ekstresi oluşturmak da yine bu sistem içerisinde çok kolay. İstediğiniz bir müşteri için anında hesap ekstresi oluşturabilir ve ilgili kişiye eposta olarak iletebilirsiniz.

  in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

  in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

  in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

  Sistem üzerinde faturalarınıza ait toplam ya da KDV tutarları için raporları yıl/ay/gün şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

  in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

  Online Ödeme

  Müşterilerinizden online olarak kolayca tahsilat yapabilirsiniz. Bir ön fatura oluşturarak müşterinizden ödeme talep edebilir parçalı ya da tam ödeme seçimi sunarak tahsilat yapabilirsiniz. Dilerseniz işlem için oluşturulan kayda vade tarihi de ekleyebilirsiniz. Tahsilattan önce veya sonra bu ödeme işlemini efaturaya tek tık ile çevirebilirsiniz. Müşterileriniz online ödeme yaptıklarında ilgili faturanın tahsilat kısımlarına işlemler otomatik yansır ve cari hesap ekstreleri kusursuz işler. Ödeme altyapısı olarak PayTr ya da banka sanal posları ile tam uyumlu çalışır.

  in/tegrasyon ile Efatura, Ön Muhasebe, Entegrasyon ve Daha Fazlası Tek Panelde

  Eticaret Sitenize Entegre

  Bir e-ticaret siteniz var ise in/tegrasyon ile entegre edebilir ve gelen siparişlerinize tek bir tık ile efatura oluşturabilirsiniz. Ek olarak stok kontrolünüz ve güncellemeleri de bu entegrasyon ile kusursuz şekilde takip edilir. in/tegrasyon paneliniz üzerinden e-ticaret sitenize ait işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Pazar Yerlerine Entegre

  N11, Hepsiburada, Trendyol gibi pazar yerlerinde satış yapanlar için in/tegrasyon bir çok özellik sunmakta. Gelen siparişlerin otomatik olarak sisteme işlenmesi, tek bir tık ile kargo fişi oluşturma ve efatura kesme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Gelen siparişlerinize göre stoklar güncellenir ve karşılıklı stok takibi ile her daim doğru stoklar ile her yerde çalışırsınız. in/tegrasyon paneli üzerinden tüm pazar yeri siparişlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz.

  Fiziki Dükkan Yönetimi

  Fiziksel bir mağazanız varsa in/tegrasyon ile satış, fatura, ön muhasebe ve ürün stok yönetimini kolayca yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde satış kaydı oluşturup faturalandırabilir, faturalandırdığınız ürünlerin anında stoklarınızdan düşmesini sağlayabilirsiniz. Satışlarınıza ait tüm kayıt ve raporlara kolayca ulaşabilirsiniz.

  Sosyal Medya Sipariş Yönetimi

  Whatsapp, Instagram gibi platformlardan sipariş alıyorsanız bu siparişleri sistem üzerine kayıt edebilir, stok işlemlerinin kusursuz işlemesini sağlayabilirsiniz. Yine tek bir tıklama ile bu siparişlerinize ait efaturaları oluşturabilirsiniz.

  Barkod Yönetimi

  Ürün işlemlerinde barkod okuyucu kullanabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak satış ya da depo ürün girişinde barkod okuyucu ile ürün işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ek olarak barkod oluşturma ve yazdırma gibi işlemleri de sistem üzerinde yapabilirsiniz.

  Kullanıcı Yönetimi

  Sistem üzerinde ana kullanıcı olarak belirli yetkileri verip kullanıcılar oluşturabilirsiniz. Örneğin bir kullanıcı için sadece efatura oluşturma yetkisi, diğer bir kullanıcı için ön muhasebe yetkileri verebilirsiniz.

  Log Yönetimi

  Sistem üzerinde yapılan tüm işlemler hangi kullanıcı tarafından tarih ve saat kaydı ile kayıt altında tutulur. Sistem ana kullanıcısı bu kayıtlara istediği an ulaşabilir.

  Tek bir panel üzerinden ihtiyaç olan tüm işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde sağlamayı amaçlayan in/tegrasyon için yukarıda yazdığımız modüllerin hepsini bir arada almak gerekli değil. İhtiyaçlar dahilinde temeli efatura paketi olmak üzere istenilen modüller satın alınabilir.

  Detaylı bilgi ve teklif için (312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  Yeni yazılarımızdan haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz:
  Yorumlar
  14/Temmuz/2020 (23:18:43) tarihinde Suat Akarcalı yazdı:
  efaturaya geçmek istiyoruz, geçiş işlemleri çok karışık. Ne yapmalıyız adım adım anlatan bir süreç işleyişi yok mu?
  Cevaplar
  28/Ağustos/2020 (23:03:59) tarihinde İnajans yazdı:
  Tüm aşamalarda size destek veriyoruz. Detaylı bilgiyi (312) 963 15 01 nolu telefondan alabilirsiniz.
  Bu yoruma cevap yaz
  06/Temmuz/2020 (14:40:05) tarihinde Deniz yazdı:
  Ellerinize sağlık, çok detaylı ve işlevsel bir yazılım üretmişsiniz. Yazılımın ve modüllerinin fiyatlarını bana yollarsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.
  Cevaplar
  06/Temmuz/2020 (14:49:58) tarihinde İnajans yazdı:
  İlginize teşekkür ederiz, gerekli bilgiyi eposta adresinize ilettik. İyi günler dileriz.
  Bu yoruma cevap yaz
  Yorum Yazın
  Yorumunuz
  Eposta (Yayınlanmayacaktır)
  İsim

  Blogumuzdan Son Yazılar

 • 6 gün önce
  Bu yazımızda web tasarım firması araştırması yaparken size en iyi hizmeti verecek olan firmayı seçmeniz konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. En iyi ve profesyonel web tasarım firmalarının baştan son...
 • 13 gün önce
  Eticarete başlamaya karar verenlerin üzerinde en çok düşündüğü konuların başında gelen eticaret altyapısı ve çözümünü nasıl sağlayacağıdır. Önceki günlerde eticaret altyapısı için özel e-ticaret mi, h...
 • 18 gün önce
  Web tasarım internet sitelerinin tarayıcılara ulaşmasını sağlayan, ana hatları ile kurum veya şahısların hizmet, ürün ve içeriklerinin grafik ve metinler ile harmanlandığı profesyonel bir çalışma türü...
 • 19 gün önce
  Günümüzde şirketler için profesyonel bir Facebook sayfasına sahip olmak çok önemlidir. Bu platformun büyüklüğü ve önemi düşünüldüğünde, şirketinizin pazarlama stratejisinin planlanmasında bu sosyal ağ...
 • 29/10/2020
  Web siteniz yok ve bir web sitesine sahip olmak istiyorsunuz ya da bir web siteniz var bunu yeniletmek istiyorsunuz... O halde bir web tasarım ajansı veya firması bularak bu hizmeti almalısınız. Bu al...
 • 24/10/2020
  Bir web ya da eticaret sitesinin bel kemiği SEO çalışmalarıdır. Ne kadar yüksek SEO puanına sahip bir siteniz var ise arama sonuçlarında o kadar üst sıralarda yer alır ve organik ziyaretçi sayınız...