Hemen Web Sitenizi Açmak İster misiniz?

 • 21/03/2020

  Beklemeden, kimseye ihtiyaç duymadan web sitenizi hemen oluşturmak ister misiniz?

  Web sitesi artık hemen herkes için bir ihtiyaç. Web sitesi oluşturmak için teknik bilgi sahibi değilseniz önünüzde iki seçenek var. Kendinize özel bir web sitesi tasarlatmak ilk seçeneğiniz. Bu seçenekte bir web tasarım firması ile anlaşır, istediklerinizi anlatır ve web sitenizin hazırlanmasını belli bir süreç dahilinde beklersiniz. Diğer seçenek ise hazır web sitesi uygulamalarından yararlanmanızdır. Bu tip platformlar web sitenizi dakikalar içerisinde hazır halde yayınlar ve size içeriklerinizi girmeniz, tasarım ayarlarınızı yapmanız için bir yönetici arayüzü sunar. Eğer amacınız hızlı bir şekilde web sitesi oluşturmak ve yayınlamak ise hazır web sitesi uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Hazır web site uygulamaları, özel çözüm web sitesi çalışmalarına göre daha ekonomiktir; ancak tasarım konusunda ilgili platformun size sunduğu imkan ve seçeneklerle kısıtlı olacağınızı da söyleyelim.

  Beklemeden, Kimseye İhtiyaç Duymadan Web Sitenizi Açmak mı İstiyorsunuz?

  İnajans olarak 2005 yılından itibaren özel web tasarım çözümleri sunmaktayız. 2014 yılında yayın hayatına geçirdiğimiz Clouds Web ile isteyen herkesin kolayca web sitesini oluşturması konusunda bir adım attık ve bu adımın üzerinden geçen 6 yılda bir çok firma ve kişiye Clouds Web ile web sitelerini oluşturma imkanı sağladık. Bugün 1000'den fazla web sitesinibünyesinde barındırdan Clouds Web, her geçen gün yeni kitlelere ulaşmakta ve web sitesi açmak isteyen kişilere destek sağlamaktadır.

  Burada önemli olan doğru kararı vermenizdir, yani istediğiniz özel alanları ve tasarımı olan bir web sitesi ise mutlaka isteklerinizin karşılığında buna paralel hazırlanacak bir özel çözüm ile çalışmanızdır. Ancak bana belirli şablonlar yeterli, web sitemin içeriğini kendim oluşturup, giriş sağlarım diyorsanız özel çözümlere gerek duymadan hazır site uygulamaları ile web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Hem daha az bütçe tüketmiş olursunuz; hem de beklemeden anında bir web sitesine sahip olmuş olursunuz.

  Clouds Web üzerindeki bu blog içeriği ilginizi çekebilir: Hazır Site mi; Özel Çalışma Web Sitesi mi Kararsızlığına Öneriler

  Hem özel çözümler, hem de hazır altyapı sunan bir firma olarak söyleyebiliriz ki, bu iki ayrımın amacı tamamen sizin isteklerinize ve ne amaçladığınıza bağlıdır. Web sitem genel kriterlere uygun, son teknoloji olsun, özel bir tasarım ihtiyacım yok diyorsanız hazır web sitesi çözümleri size yeterli olacaktır.

  Hangi çalışma yöntemi ile ilerlemeniz gerektiği konusunda kararsızsanız bize ulaşabilirsiniz, sizi dinleyip doğru yolu göstermekten memnun oluruz: 0(312) 963 15 01

  Hazır web sitesi uygulamaları ile web sitenizi oluşturmak isterseniz Clouds Web uygulamamızı ziyaret edebilir, size uygun web sitesi paketi ile web sitenizi hemen açabilirsiniz. Ayrıca 3 gün ücretsiz demo hesabı da oluşturabilirsiniz.

  Clouds Web ile web sitenizi teknik bir bilgiye ya da kodlama bilgisine sahip olmadan kolayca hazırlayabilirsiniz. Peki nasıl mı? Cevabı videomuzda:

  Yorumlar
  Henüz yorum yapılmamış.
  Yorum Yazın
  Yorumunuz
  Eposta (Yayınlanmayacaktır)
  İsim