Web Tabanlı Yazılım

Özel yazılımlar, istekleriniz doğrultusunda çözüm odaklı bir yapıda size özel olarak hazırlanır.
Modüler çözümler sayesinde, sadece mevcut koşullara bağlı olarak değil, gelecekte ortaya çıkabilecek yeni ihtiyaçlarınıza da cevap verebilecek geliştirilebilir sistemler oluşturulur. Bu noktada, çoklu eksende değerlendirilen taleplerinize ve kurumsal profilinize bağlı olarak kurgulanan özel yazılım çözümleri; sağlamış oldukları maliyet, zaman, iş gücü tasarrufuna ek olarak, verimlilik ve kontrol/denetim mekanizmalarını üst düzey seviyelere taşımaktadır.

Online Tahsilat Sistemleri

Bayi ya da müşterilerinizden kolayca tahsilat yapın.

Firma yapınıza uygun istediğiniz şekilde online ödeme sisteminizi anahtar teslim teslim ediyoruz.

İstediğiniz banka sanal poslarını, istediğiniz diğer online ödeme çözümlerini sistemimizde kullanabilirsiniz. Taksit, vade, artı taksit gibi özellikleri tanımlayabilirsiniz.

Tutar girişli ödeme ve/veya tanımlı faturalar belirleyip müşteri ya da bayilerinizden online tahsilat yapabilirsiniz.

Girilen kart numarasına göre tanımlı olan banka ve taksit seçeneklerini üye ya da müşteriniz zorlanmadan görüntüleyebilir ve istediğini seçebilir.

Müşteri ya da bayileriniz kendi üye ekranlarından ödeme ve borçlarını sorgulayabilirler.

Logo, Mikro gibi programlarınızla entegrasyon sağlayabilir, iş akışınızı rahatlatabilirsiniz. Bayi ya da müşteriniz online ödeme yaptığı an muhasebe programınıza kayıt eklenir ve ilgili kişi hesap haraketlerim bölümünden muhasebe programınıza eş zamanlı tüm alacak ve borçlarını görüntüleyebilir.

Tüm ödemeleri yönetici arayüzünden kolayca görüntüleyebilir, detayları inceleyebilir ve gelişmiş raporlar ve grafikler ile inceleyebilirsiniz.

Her bir işleminden sonra anlık olarak istediğiniz e-postalara iletilmesini ayarlayabilirsiniz.

İsterseniz otomatik ödeme şablonu oluşturup, bayi ya da müşterilerinize otomatik olarak e-posta yolu ile ödeme talep edebilirsiniz.

Tahsilat yazılımı ücretlendirmesi istenilen modül ve özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.

Online Bayi Ödeme Sistemleri

Online bayi ödeme sistemleri; firmaların, bayilerinden internet üzerinden online olarak ödeme almalarını sağlayan, kullanım kolaylığı ve güvenlik önlemlerinin ön planda tutulduğu modüler sistemlerdir.
Firma ihtiyaçları ve bayi yapılarının analizleri doğrultusunda oluşturulan yazılımlar, ödeme/tahsilat kolaylığı sağlamalarına ek olarak, gelişmiş raporlamalar ve istatistiksel veriler sayesine gelir dengelerinin daha verimli ve denetlenebilir şekilde yönetilmesine olanak sağlamaktadır.

Aidat Tahsilat Sistemleri

Aidat tahsilat sistemleri; apartmanlar, dernekler, üyelerinden belirli zaman dilimlerinde ücret tahsilatı gerçekleştiren tüm kurum ve kuruluşlar için online ödeme/tahsilat imkanı sağlayan, gelişmiş güvenlik önlemlerine sahip ve kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu özel yazılımlardır.
İlgili sistemler ile tahsilat/ödeme işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilir, gelişmiş raporlama yazılımları sayesinde ayrıntılı ödeme detaylarına ulaşılabilir ve zaman, maliyet, denetim kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Online Bildiri Sistemleri

Online bildiri sistemleri, akademik kurumların, kongre, dernek veya bilimsel dergi çerçevesinde bildirilerini online olarak toplayabilemesi, düzenleyebilmesi ve yayına sunması kapsamındadır.
Kurum ihtiyaçlarına göre şekillendirilen bildiri sistemi, tercihe göre hakemli, hakemsiz, editör, editörsüz olarak yapılandırılabilmektedir.

Kobi Muhasebe Sistemleri

Kobi muhasebe sistemleri; kurumların ve firmaların online olarak fatura kesebilmelerine ve alım/gider faturalarını kayıt altına alınarak arşivlenebilmesine olanak sağlamaktadır.
Kurum/firma detaylarının sistemde kayıt altında tutulabildiği ve istenilen her an otomatik olarak ilgili muhasebe bilgilerine göre fatura kesimi gerçekleştirilebilen özel yazılımlar sayesinde, maliyet, iş gücü ve zaman tasarrufuna ek olarak tüm faturalara dilediğiniz an erişebilir ve detayları kontrol edebilirsiniz.

Hasta Takip Sistemleri

Hastaneler, tıp merkezleri ya da laboratuvarlar için hastaların sonuçlarını takip etmelerini sağlayan yazılımlar üretiyoruz.
Merkezin yönetiminde olan, TC no ve dosya numarası ile veri girişi yapılan ve yine hastalar tarafından TC no ve dosya numalaraları ile sonuçların takip edildiği sistemdir. Kurumun ihtiyaçlarına göre şekillendirebildiğimiz hasta takip sistemimizi bir çok kurum kullanmaktadır.