İçerik Yönetim Yazılımı

Tasarladığımız tüm web sitelerinde ister minimal ister yoğun bir içerik olsun ihtiyaca yönelik bir içerik yönetim arayüzü sunuyoruz. Bu arayüzün kullanıcıya kolay yönetim imkanları sağlaması, hızlı açılması gibi teknik altyapıyı sağlıyoruz.

İçerik Yönetim Yazılımı

İçerik Yönetim Sistemi Nedir?

Kısaca bir web sitesinin hiçbir kodlama ya da teknik bilgi ihtiyacı olmadan web site yöneticisi tarafından içeriğinin - görsellerinin eklendiği, güncellendiği ya da silinebildiği arayüze verilen isimdir.

Bir web sitesi için içerik çok değerlidir ve web sitesini kaliteli yapan unsurdur. Dolayısı ile içeriğinize her an müdahele edebilmek, yenisini ekleyebilmek ve bütün bunları kolayca yapabilmeniz oldukça önemlidir.

Web Sitenizi Kolay ve Hızlı Yönetmenizi Sağlarız

İçerik yönetim arayüzü hazırlanırken müşteri talepleri ve kullanım alışkanlıklarını göz önünde bulundururuz. Web site yöneticisinin site içeriğinde bulunan tüm içeriğe kolayca müdahele etmesini ve güncelleyebilmesini hedefleriz. Ek olarak yeni içerikler de site yöneticisi tarafından web sitesine kolayca eklenebilmektedir. Elbette web site içeriğinde bulunan görseller de bu arayüz aracılığı ile kolayca eklenebilir, güncellenebilir ya da silinebilirler. Bunların haricinde de web sitesine ait temel rapor ve grafikleri de bu arayüzde sağlamaktayız.

Web Sitenizi Her Yerden Yönetebilirsiniz

İçerik yönetim arayüzlerimiz tamamen mobil uyumludur. Site yöneticisi internet olan her yerden ve tüm cihazlardan web sitesini yönetebilir.

Eğitim ve Destek Olmaz ise Olmazımız

Web sitesi yayına girdikten sonra web site yöneticilerine bu içerik arayüzü hakkında bir eğitim veririz. Web sitesinin yayınından sonraki tüm aşamalarda site yöneticileri bizleri arayarak ya da e-posta aracılığıyla yardım ve destek alabilirler. Bu konuda müşterilerimize 15 yıldır hızlı ve kesintisiz destek vermekteyiz.

Bir web sitesi ihtiyacınız varsa bize ulaşın! Hemen size özel bilgi ve teklifimizi alın: 0(312) 963 15 01