YŞ Mimarlık

Uzun yıllardır kendi sektörümüzde kaliteli işler yapmakta olan bir firmayız; ancak web sitesi yapımı konusunda bir türlü istediğimiz şıklığı ve nizamı yakalayamamıştık.

10 yılı aşkın bir süre önce İNAJANS ile tanıştık. O günden bu yana internet sitemiz konusunda dert yanmayı unuttuk diyebiliriz. Yapım süresindeki anlayışları, ne istediğimizi anlayıp uygulamaları, web tasarımı konusunda işlerine hakim bir firma olmaları bizlere sadece işimizi yapan bir firma değil, iş ortağı bulmuşuz gibi hissettirdi.

Bu süreç içerisinde bizim ihtiyaçlarımız değişse de kendileri yine bu ihtiyaçlarımıza en uygun çözümleri buldular, işlerimizi emanet ettiğimiz günden bu yana yardımlarını esirgemediler ve önceki yıllarda bizim için hep sorun olan bu konuyu kendi işleriymiş gibi sahiplenerek çözümlediler.

Zaman içerisinde de iş sürecinde gösterdikleri güleryüz, sorduğumuz soruları yanıtlamaları, işlerine gösterdikleri saygı ve konularına olan hakimiyetleri bizleri oldukça etkiledi. Kendilerine tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sercan Kars
YŞ Mimarlık

Tüm Müşteri Görüşleri