TOBB ETÜ SEM

2010 yılında web sitemizi profesyonel ellere teslim ederek tüm işlerimizi web sitemiz üzerinden yürütmeye karar verdik. Yeni web sitemiz sadece Merkezimizi ve faaliyetlerini tanıtmakla kalmayacak, aynı zamanda kurulacak olan bir yönetim paneliyle, eğitim kayıtlarının alınmasından eğitim sonu anket ve sınavlarının yapılmasına kadar tüm işlemleri içerecek bir sistem olacaktı. Sistemin bu özelliğinden dolayı yapılacak iş oldukça kapsamlı ve detaylıydı. Ayrıca da sürekli destek almamızı gerektiriyordu. Bu nedenle birlikte çalışacağımız firma güvenilir, pratik, tecrübeli, sorumluluk sahibi ve müşteri memnuniyeti konusunda hassas olmalıydı.

İNAJANS’ta bu özelliklerin hepsi fazlasıyla vardı. Zaten biz de çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren İNAJANS’ı tercih etmekle ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu anladık. Birlikte çok keyifli ve bir o kadar da verimli toplantılar yaptık. İNAJANS taleplerimizi yerine getirmenin yanı sıra farklı bakış açıları ve yeni çözümler de sundu bizlere. Yaklaşık iki aylık bir çalışmanın sonunda da web sitemizi faaliyete geçirdik. Onların tecrübeleri ve önerileri sayesinde web sitemiz beklentilerimizin çok üzerinde bir işlevselliğe kavuştu.

Aslında Mert Bey ve İrem Hanım da artık ekibimizin bir parçası ve hafta içi – hafta sonu ayrımı yapmadan sistemimizin kusursuz çalışması için bizlere destek vermeye devam ediyorlar. Hatta bazen web sitemiz dışındaki sorunlarımızda da en büyük desteğimiz yine onlar. İşbirliğimizin başladığı ilk günden beri her türlü sorumuzda ve sorunumuzda hep yanımızdalar. Güler yüzleri, işimizi adeta kendi işleriymiş gibi benimsemeleri ve muhteşem insan ilişkileri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Şebnem Pehlivan
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Koordinatörü

Tüm Müşteri Görüşleri