Online Ödeme Yazılımları

Bayi, müşteri ya da üyelerinizden kolayca tahsilat yapın.

Firma yapınıza uygun istediğiniz şekilde online ödeme sisteminizi anahtar teslim teslim ediyoruz.

İstediğiniz banka sanal poslarını, istediğiniz diğer online ödeme çözümlerini sistemimizde kullanabilirsiniz. Taksit, vade, artı taksit gibi özellikleri tanımlayabilirsiniz.

Tutar girişli ödeme ve/veya tanımlı faturalar belirleyip müşteri ya da bayilerinizden online tahsilat yapabilirsiniz.

Girilen kart numarasına göre tanımlı olan banka ve taksit seçeneklerini üye ya da müşteriniz zorlanmadan görüntüleyebilir ve istediğini seçebilir.

Müşteri ya da bayileriniz kendi üye ekranlarından ödeme ve borçlarını sorgulayabilirler.

Logo, Mikro gibi programlarınızla entegrasyon sağlayabilir, iş akışınızı rahatlatabilirsiniz. Bayi ya da müşteriniz online ödeme yaptığı an muhasebe programınıza kayıt eklenir ve ilgili kişi hesap hareketlerim bölümünden muhasebe programınıza eş zamanlı tüm alacak ve borçlarını görüntüleyebilir.

Tüm ödemeleri yönetici arayüzünden kolayca görüntüleyebilir, detayları inceleyebilir ve gelişmiş raporlar ve grafikler ile inceleyebilirsiniz.

Her bir işlemden sonra anlık olarak istediğiniz e-postalara iletilmesini ayarlayabilirsiniz.

İsterseniz otomatik ödeme şablonu oluşturup, bayi ya da müşterilerinizden otomatik olarak e-posta yolu ile ödeme talep edebilirsiniz.

Online Ödeme Yazılımlarında Profesyonel Çözümlerimiz ile Sizinleyiz

Tahsilat yazılımı ücretlendirmesi istenilen modül ve özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.