Hazır Site mi? Özel Web Çözümleri mi?

Bir web sitesi yaptırmak istiyor ama hangi çözümlerle yola çıkacağınızı merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre.

Hazır Site mi? Özel Web Çözümler mi?

Öncelikle isteklerinizi belirlemeniz gerekmekte. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kurumsal bir web sitesi istiyor ama fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız hazır site çözümlerini tercih edebilirsiniz. Hazır site altyapıları ile web sitenizi hem daha uygun maliyetlerle yapabilir hem de hızlıca işlemlerinizi tamamlayarak web sitenizi aktif edebilirsiniz.

Eğer özel istekleriniz, eklentileriniz varsa büyük ihtimalle hazır site çözümleri sizin ihtiyaçlarınızı karşılamakta yeterli olmayacaktır. Burada önemli olan, istediğiniz eklentilerin gerçekten size gerekli olup olmadığıdır. Eğer bu sorunun cevabı evet ise o zaman isteklerinizi netleştirerek, özel çözümler sağlayan web tasarım firmalarından teklif alabilirsiniz.

Hazır web sitelerinin maliyet olarak özel çözümlere göre ciddi bir avantajı vardır. Bu altyapılarla çok uygun fiyatlara web sitesine sahip olabilirsiniz. Özel çözümlerde ise öncelikle web sitenizin tamamlanması için bir süre beklemeniz gereklidir. Ayrıca maliyet olarak da hazır site çözümlerine göre, cebinizden çok daha yüksek bedeller çıkacağını da belirtelim.

Hazır site altyapıları öncesinde bir çok kullanıcı tarafından denendiği için, hata olma olasılığı daha az iken, özel çözümlerde bir süre testler yaparak hata var mı diye kontrol sağlamanız da gerekecek. Özel çözümler için iyi bir firma ile çalışırsanız ve tam istediğiniz sonuca ulaşırsanız, elbetteki değmesin keyfinize :)

Elbette karar sizin. Eğer bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız, bizde yukarıdaki iki çözüm de mevcut :)

Clouds Hazır Site Özel Web Çözümlerimiz
İrem Şener
23/12/2015
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili inajans.com hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.