Clouds Web Sipariş Modülü

Etiketler: , ,

Kolay ve ekonomik maliyetlerle web sitesi oluşturma platformu Clouds Web, yeni özelliği Sipariş Modülü'nü duyurdu.

Clouds Web'de yer alan Sipariş Modülü sayesinde kullanıcılar, siteleri üzerinden online olarak sipariş alabilecek. Bu sayede Clouds Web ile oluşturulan sitelerde sergilenen ürünler/hizmetler, kullanıcılar tarafından anında satın alınabilecek.

Havale/Eft ve kapıda ödeme seçeneklerine, kargo bilgilerine, sipariş notlarına ilişkin detaylara zahmetsizce yer verilebilen platformda, site sahipleri online bildirim özelliği ile verilen siparişlerden anında haberdar olabilecek.

Clouds Web ile oluşturulan web siteleri, HTML5 ve responsive (duyarlı) tasarım alt yapısına sahip olduğu için ziyaretçiler, sadece bilgisayarlar üzerinden değil, cep telefonları, tabletler ve diğer mobil cihazlardan da sorunsuz bir şekilde sipariş verebilecek.

Böylelikle Clouds Web kullanıcıları, her an, her yerde kolaylıkla gelir elde edebilecek. Kısa bir süre için Clouds Web lisansıyla birlikte hediye edilecek olan Sipariş Modülü için kullanıcılar, hiçbir ek ücret ödemeden hizmetten faydalanabilecek.

Ücretsiz deneme hesabı oluşturmak ve fırsatlardan yararlanmak için http://www.clouds.com.tr/web/website/ adresini ziyaret edebilir, Clouds Web hizmetlerine "Merhaba" diyebilirsiniz.

Emre Konuk
21/05/2014
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili inajans.com hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.