Clouds Web ile Web Siteniz 5 Dakikada Hazır

Etiketler: ,

İnajans’ın kolay ve ekonomik maliyetlerle web sitesi oluşturmak isteyenlere yönelik yeni hizmeti Clouds Web yayına girdi.
 
Bilişim sektöründe 9 yıldır var olan İnajans’ın yeni markası Clouds Web, mobil uyumlu web sitesi ve son teknoloji HTML5 özelliği ile kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bir çok özelliği sahip.
 
Clouds Web ile site oluşturmak için herhangi bir kodlama ve programlama bilgisine ihtiyaç duyulmuyor. Kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde kurumsal veya kişisel web sitesi kolayca oluşturulup, yönetim paneli sayesinde yönetilebiliyor. Clouds kurucusu Mert Şener yeni hizmetler ile ilgili şunları söylüyor; "9 yıldır bilişim sektöründe edindiğimiz tecrübe sayesinde kullanımı kolay ve ekonomik bir web sitesi oluşturma servisi olan Clouds Web hizmetimizi hayata geçirdik.
 
Hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlara cevap veren Clouds Web’in en önemli özelliklerinden bir tanesi responsive, yani duyarlı yapısı sayesinde mobil cihazlarla uyumlu çalışıyor olması.” Clouds Web ile oluşturulan web siteleri, responsive (duyarlı) tasarım alt yapısı sayesinde sadece bilgisayarlarda değil, cep telefonları, tabletler ve mobil cihazlarda da sorunsuz bir şekilde görüntülenebiliyor. Site sahipleri clouds web yönetici panelini kullanarak mobil cihazlar üzerinden sitelerini kolayca güncelleme olanağına sahip.
 
Aylık 25 TL hizmet bedeli ile sunulan Clouds web hizmetini kısa bir süre için %50 indirim fırsatıyla satın almak mümkün. Ücretsiz deneme hesabı oluşturmak ve %50 indirim fırsatından yararlanmak için http://www.clouds.com.tr/web/website/ adresini ziyaret edebilir, Clouds Web hizmetleriyle tanışabilirsiniz.
İrem Şener
20/01/2014
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili inajans.com hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.