Clouds Hazır Site ile Neler Yapabilirsin?

Etiketler: , ,

Clouds Hazır Site ile isteyen herkes sadece 5 dakikada web sitesini açabiliyor. Peki Clouds'un özellikleri neler, neler yapabilirsiniz bunları bu yazımızda açıklamaya çalışacağız.

Clouds Hazır Site ile Neler Yapabilirsin

Mobil uyumlu web sitesi

Öncelikle Clouds'un en önemli özelliğinin kendiliğinden hiçbir ek işlem yapmadan mobil uyumlu yani responsive - duyarlı tasarım altyapısına sahip olduğunu belirtelim. Clouds Hazır Site ile oluşturduğun siteniz, tüm bilgisayarlar haricinde tüm mobil cihazlarda da kusursuz görüntülenir.

Birçok tasarım öğesi

Clouds'un içerisinde binlerce tasarım öğesi ve alternatifi bulunmakta. İster sol menülü, ister üst menülü yapıyı kullanabilir, arka planını seçebilir, sitenin ekran yayılma yüzdesini belirleyebilirsiniz. Ayrıca sitenizin font seçimi, bannerlar ekleme, hazır lisanslı görselleri kullanma gibi özelliklerde mevcut.

Heryerden erişilebilinen yönetici paneli

Clouds'un yönetici arayüzü de mobil uyumlu. İnternet olan heryerden ve her cihazdan web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

İstediğiniz kadar sayfa ekle sınır yok

Sayfa ekleme sınırı yok! Kendinizi kısıtlamadan istediğiniz kadar sayfa oluşturabilir, bu sayfalara istediğiniz kadar görsel - resim yükleyebilirsin.

Broşürlerinizi ekleyebilirsiniz

Pdf, doc ve benzeri dosyaları sayfalarınıza kolayca ekleyebilirsiniz.

Ana sayfanızı özelleştirebilirsiniz

Ana sayfanızda seçeceğiniz sayfalardan oluşan manşetler oluşturabilir, istediğiniz içeriği ana sayfanızda başlık ve kısa bilgi olarak gösterebilirsiniz. Ayrıca ana sayfada ekstra olarak istediğinizi kullanabilmeniz için bir bölümde mevcut.

Alan adı, e-postalar

Kendine ait bir alan adın varsa, Clouds Web'i o alan adıyla kullanabilirsin. Eğer ki alan adın yoksa .com - .net alan adını ücretsiz kayıt edebilirsin. Alan adınızla istediğiniz kadar e-posta açabilir ve kullanabilirsiniz.

Clouds'u tüm detayları ile incelemek isterseniz clouds.com.tr'yi ziyaret edebilir, hemen sitenizi açmak isterseniz de web sitesi aç sayfasına gidebilirsiniz.

İrem Şener
15/01/2015
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili inajans.com hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.